Mobilinternet Németországban

  • rimoldi
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1572 Írta: rimoldi
rimoldi válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia Életke!

Nekünk a Vodafone-nál van internet és telefonelőfizetésünk. Ún. Easy Box a neve. Ebben található egy stick is, amit laptophoz is lehet használni. Mi rendes gépet használunk.
Ezért mi 35 eurot fizetünk, de ebben van egy olyan lehetőség, hogy 15 euroért korlátlanul hívhatunk vezetékes számokat Magyarországon és még nem tudom hány országban.
Az internet használat korlátlan.
Egy kicsit lassú (itt nem lehet gyorsabbra váltani), de különben semmi gond vele.
Ja és amikor megvettük azt hiszem 3 hónapot ingyen használhattuk.

Üdv
Rita

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bebence
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1883 Írta: bebence
bebence válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!

Én cserediáknak megyek ki Németországba úgy néz ki Februártól, minimum 1 hónapra, de lehet hosszabb időre. Nekem is valami mobilinternetre lenne szükségem. Ezt az ALDI-sat nézegettem. Lenne pár kérdésem, remélem tudtok segíteni. Lehet ezt Stick nélkül is venni? Én beletenném csak a laptopomba a SIM kártyát, és úgy neteznék. Illetve, hogy mekkorra ennek a sebessége, és van-e valamilyen adatkorlát.

Köszönöm, Bence

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • dika83
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1977 Írta: dika83
dika83 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!

Vett a párom az Aldiban Tmobilos internetet de sajnos nem sikerült regisztrálni és nem tudunk rájönni az okára.
Ha valaki tudna segíteni, hálásak lennék.

Köszönettel!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja - 13 éve 5 hónapja #1978 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Aldiban T-mobile? Ök az E-plus-szal dolgoznak tudomásom szerint, azért nem lesz nekem soha ilyenem :sick: . Mondjuk sokat segítene, ha megírnád mit írt ki mi a probléma (cím jó? pld. PLZ pontos?) Egyébként itt próbáltad regisztrálni:
http://www.medionmobile.de/index3.htm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #1979 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia Bence!

Lehet stick nélkül is venni,13 € a kártya és + 15€ feltöltés 1 hónapra. A kártya díjából 10€ -t le lehetett beszélni. Ez pár hónapja volt,azóta remélem csak olcsóbb lett. Korlátról nem tudok semmit most,ha nem kapsz mástól választ,és fontos,előkutatom a papírját.
Üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • helga1000
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #1980 Írta: helga1000
helga1000 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

De, van korlátja. Havi 5 GB feletti forgalom elérése esetén csökkentik a sebességet 56k-ra (régi modemes hasítás). Nálam az E-plus nem jön szóba, mert gyenge a jel, de szemezek a Vodafone-al, csak ott is ugyanez a korlátozás él. A vevöszolgálatos állította, hogy egyszerüen nem leszek képes elérni (nem szoktam túl sokat letölteni, sem játszani, csak normál dolgok), de mindent azért én sem hiszek el. Ha valakinek van tapasztalata arról, hogy mire elég havi 5 GB, akkor megoszthatná az élményeit.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!