Mobilinternet Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 2 hónapja #14441 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Attila_BRD írta: Jaja, a Call&Surf. Van 100 perced és (elvileg) limit nélküli adatod. Néha majd mérd a sbességet. Ennek fejében 2 évre kötött vagy havi 20-euroért, és a 100 perc fölött minden perc 29 Centbe kerül. egy nyomorult SMS pedig 19 centbe.Magyarországra a flattol függetlenül 69 Cent/min a vezetékesre és 98 cent / min a mobilhivás.

Gondolom ezt Laolajnak irtad, mert nálam ez nem így van!
Gondolom azért tévedsz mert az én szerződésem nincs a kináltban, online! (Individual)
A kötöttség stimmel de nem 20 hanem 29.90/hó két évig.
Nekem megéri mert előtte volt, hogy 150 euró volta számlám.....
S ne feledd a telefon csak 45 euronban van, ez e:

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #16199 Írta: amberek
amberek válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok!

Én LIDL-s mobilnetet, a stickeset használom Berlinben és meg vagyok vele elégedve.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #16343 Írta: Cinege
Cinege válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok..
Információt szeretnék kérni, mobilnettel kapcsolatban. Kinn vagyok karlsruhe környékén egy kis faluban (nem tudom mennyire jó a lefedettség), olvastam hogy sokan az aldis netet ajánlják, de skype videóra nem az igazi :( pedig nekem pont az kellene a gyerekek miatt.. valaki esetleg nem tudja hogy a tchibo-s, vagy a t-mobilos feltöltős mennyire jó, vagy hogy bírja a skype videót ? Egy kinti ismerős ajánlotta a t-mobilost de mostanában sajnos nem tudom elérni :(
Szóval ha valaki tudna segíteni, hogyan tudok a legjobban és legolcsóbban videóskypozni, feltöltős stick-ről, azt nagyon szépen megköszönném.
Üdv, és sok sikert, minden kedves kinti honfitársamnak :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16372 Írta: tompi
tompi válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

hello cinege!
Munkatarsamek Lidl sticket vettek 40 euro +havi 15 eu feltöltes. Skype-ot hasznälnak nem panaszkodnak. de ez lefedettseg függö. En aldisat vagy lidliset vennek. Az aldis stick kärtyafüggetlen. maceras az aktiväläs es 30 napon belül ismet felkel tölteni mert ha nem akkor ät tesz automatikusan napi tarifäba.Ez lidlis amiröl irtam.Remelem segitettem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16379 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

tompi írta: hello cinege!
Munkatarsamek Lidl sticket vettek 40 euro +havi 15 eu feltöltes. Skype-ot hasznälnak nem panaszkodnak. de ez lefedettseg függö. En aldisat vagy lidliset vennek. Az aldis stick kärtyafüggetlen. maceras az aktiväläs es 30 napon belül ismet felkel tölteni mert ha nem akkor ät tesz automatikusan napi tarifäba.Ez lidlis amiröl irtam.Remelem segitettem.

A Lidl nem más mint a FONIC. Azzal a különbséggel, hogy Fonicos töltöt a Lidl-en kivül is kapsz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16380 Írta: Juditka
Juditka válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Sziasztok! :)

:( Hát ez nagyon rossz, ha így van amit az Aldi-s stickről írtál. :(
A férjem kb 2 éve használja, töltötte is havonta, ezalatt az idő alatt semmi gond nem is volt. :)
Azonban több mint fél évig nem Németországban dolgozott, emiatt nem is volt szüksége a stickre. Kb 2 hete feltöltötte 30 euróval, kiválasztotta a havidíjat, természetesen Skyp ezerrel, aztán másnap meglepődött, hogy 7 euró van rajta. :( Megnézte, és 24 órás tarifával számolt, hiába volt beállítva havira, :(
Akkor most mit tud csinálni? Ki tudja neki a havidíjast aktiválni?

Üdvözlettel: Judit :)

Judit :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!