Mobilinternet Németországban

Több
13 éve 4 hónapja #2452 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

ressinka025 írta: Sziasztok.
Nekem az a problémám, hogy ezeknek a neteknek a feltöltése, csak akkor megy, ha van németországi lakcímem.
Vagy nem jól tudom?
Nekem olyan kellene, amit bármikor és bárki fel tud tölteni, és laptoppal lehet használni.
Üdv.

Szerintem az összes szolgáltatónak van Prepaid konstrukciója és azokat tuti lehet online feltölteni viszont nem mindegy, hogy melyik városban melyik hálózatot választod. Találtam egy elég friss mobilinternet tesztet, talán segít a megfelelő kiválasztásában.
http://goo.gl/7jyK0

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2460 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Köszönöm a válaszokat.
Én is az eplus szolgáltatót tudom használni, legalábbis az jön a legjobban, és így jó lenne ez az aldis net, csak mennyire elég ez a 15 euró?
Én pl. skype beszélgetésre szeretném használni, és lehet tudni vajon hogy hány perc beszélgetésre elég ez az összeg?
Üdv

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2462 Írta: Roxa
Roxa válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

ez nem percre megy..14,99-ért kiválasztod a feltöltésnél a "monatsfalt" opciót és akkor ennyibe kerül kereken egy hónap netezés.
Van tagesflat opció is az 1,99 naponta.

Mondd meg az igazat, úgysem hiszik el!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2467 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

és ehhez van valami külső modem, vagy a mobilt kell a laptoppal összekötni?

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #2468 Írta: ressinka025
ressinka025 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Visszaolvastam, stickbe kell tenni. Oké.

Soha ne higgy annak, annak, aki azt mondja "Nem vagy képes rá" mert a képességeidet senki nem ismeri jobban nálad. Ami segít a célod elérésében az az Erő, Akarat, Józan ész. Na meg a NYELVTUDÁS!!!! :-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja - 13 éve 4 hónapja #2471 Írta: abraham64
abraham64 válaszolt a következő témában: Mobilinternet Németországban

Szia Resinka!
Igen Stickbe kell rakni a kártyát, azt is meg tudod venni az ALDIBAN. A feltöltésnél ki kell választani a monatsaft opciót és a gépen is azt kell kiválasztani, így korlátlanul tudsz beszélgetni.
üdv:
Ha feltöltésnél kell segítség, írj nyugodtan.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!