Telefonálás Németországban

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5597 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Szia forrest,

Igen, pontosan olyan....de idönkent elhasznalom, pl ha otthon vagyok, es nemet mobilra kell telefonalnom, vagy innen is ha magyar mobilt hivok.
Majd egyszer megkerdezem a kollegat, mit kell csinalni, hogy visszajöjjön a maradek.
Nemet varost voippal szoktam, magyar varost meg otthonrol, ott olyan dijcsomagom van, hogy egy atalanydijert hivhatom a magyar vezetekest.

szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6786 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Érdeklődnék a telefonnal kapcsolatban: mobil telefon előfizetés milyen feltétel rendszerrel és árfolyamon kapható? A feltöltéses mobil rendszer itt is van (ezt mennyi maximális ideig kell lebeszélni)?
Haza felé történő telefonálásra melyiket ajánljátok: mobilról-mobil vagy vezetékes hívás esetén? Szép napot mindenkinek.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 7 hónapja #6793 Írta: forrest
forrest válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Szia,

Hazatelefonálni a legjobb, ha mobilról hívod az otthoni vezetékest. Ez az olcsóbb.
Itt is van feltöltéses rendszer. Prepaid mobilnak szokták írni. Nekem Blauworld-om van, ami az E-Plus hálózatát használja. Szerintem egész jó. Barátnőmnek Ortel-je van, annak még kedvezőbbek a percdíjai. Amit még ismerek az a Lidl Mobile, amit a Lidl áruházakban lehet beszerezni, Ez az O2 hálózatát használja.
Én a Prepaid mellett szavazok, bár sajnos perc alapú a számlázás.
Remélem segíthettem.

A futás azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lido
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 7 hónapja #7345 Írta: Lido
Lido válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Sziasztok!Sürgős segítségre lenne szükségem!Fonic-os kártyám interneten lett regisztrálva és nem tudom,hogyan kell visszamondani.A b.nőm intézte,de most egyedül maradtam és nem értem,hogy mit kell tennem.:(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7346 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Szia!

S mi a helyzet ha mobilról hazai mobilt hívsz? Az internet előfizetés az mennyibe kerülhet egy tolig összegre gondolok. Köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7683 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Németországban is előfordulhat olyan, hogy van mobilod de térerő hiánya miatt nem tudod használni? Tom

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!