Telefonálás Németországban

Több
8 éve 8 hónapja #39616 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Teszteltem az elmult hetekben a FreeVoipDeal-t. Koszi Gergo a tippet!
Ha a betarcsazos modon, azaz felhivok egy helyi szamot (itt No.-ban a mobilomrol flat ratem van igy ez nem plusz ktsg) akkor nagyon jo a minoseg, beallithato hivoszamkijelzes, a hivo nem vesz eszre semmit. Tenyleg nagyon jo!! Ez a modszer viszont maceras, ha mondjuk autobol telefonalok, marpedig sokat telefonalok:) A telefonra levo alkamzasaval, pedig mobil neterol megy ki a hivas. Na ilyenkor elojon az osszes nyugje ezeknek a voipoknak. Mert ilyenkor a voip csak "best effort" minoseget kinal es nem "granted", ergo uzleti megbeszelesekre alkalmatlan. Kiveve ha fix helyen vagyok ahol van rendes es allando 4G/3G lefedettseg. Autobol, nemet autopalyakon ez felejtos (bar ez megint mobil szolgaltato lefedettseg fuggo:) )
Osszessegeben en is ajanlom, ingyenes a vezeteksre Mo.-i hivas, rokonokat ezen hivom. Mobilra kimeno hivas meg 2 cent perc,nagyon kedvezo. Miota ezt hasznalom, skypeot mar nem hasznalom ilyen celokra pl.

Ezen kivul ami most hirtelen jott lehetoseg, hogy a magyar Vodafone preapides kartyamra jott egy uzenet, miutan voltam Mo.-on es ujra No.-ba jottem. Kaptam egy udvozlo sms-t kulfoldon, csak a szokasos, de most jott melle egy akcios ajanlat. Aktivaltak a roamingmentesseget a sima egyszeru fapados prepaides SIM-em is! Magyarul a magyar Vodafonos kartyamat hasznalom magyar szamok hivasara es ingyen fogadom a hivasokat.
Tudomasom szerint eddig csak RED dijcsomagokban toroltek el a roaming dijjakat a magyar Vodafone-nal, de ugy tunik most mar elerheto ez sima egyszeru kartyaknal is. Meg kell erdeklodni otthon ha valakit erdekel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #39622 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Igen. Ha mozogsz még a 3G is felejtős pedig az több mint elég a jó minőségű híváshoz. Én most már (néhány hónapja) 4G-n használom de mindig megállok ha hívok valakit ( bringa, robogó szóval azért így egyszerű :) ) mert (3G-n) volt már, hogy elindultam és néha nem hallottak. Kocsival, nagyobb sebesség mellett amúgy sűrűbb, több a váltás, gondolom nálad ezért jött elő, nekem csak egy iskola közelében voltak gondjaim (szünetben) :D de 4G-vel azt észre sem vettem mert gondolom azért arra még nem futja a diákoknak. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #39630 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

mahlzeit írta: Ezen kivul ami most hirtelen jott lehetoseg, hogy a magyar Vodafone preapides kartyamra jott egy uzenet, miutan voltam Mo.-on es ujra No.-ba jottem. Kaptam egy udvozlo sms-t kulfoldon, csak a szokasos, de most jott melle egy akcios ajanlat. Aktivaltak a roamingmentesseget a sima egyszeru fapados prepaides SIM-em is! Magyarul a magyar Vodafonos kartyamat hasznalom magyar szamok hivasara es ingyen fogadom a hivasokat.

Igen. A RED csomag után már kártyás (prepaid) csomagnál sincs roaming díj.
Európa hazai áron opciót kell megrendelni, EUHAZAI kód SMS-ben a 1270-re, az Online ügyfélszolgálaton vagy selfcare-en keresztül! ;)
www.vodafone.hu/en/web/vodafone.hu/szolg...pijegy#contentTabs-2
A következő felhasználók mondtak köszönetet: renrec

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!