Telefonálás Németországban

Több
11 éve 9 hónapja #22119 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

keeek írta: A masik ami riaszto, hogy annyifele van, es en egyaltalan nem ertem mi koztuk a kulonbseg, marpedig biztosan van, ha az arakat nezzuk :P IPhone tudom h nagyon kiraly, de en annyit azert sajnalok egy telefonra, ami amilyen pecchvogel vagyok, tuti egybol kiesne a kezembol hajokazas kozben peldaul..

iPhone abszolut felejtős ar/ertek/hasznalhatosag-ot nézve. Androidos HTC telefont vegyél, 150 EUR-tól elérhető és csalódás kizárva. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vbi, keeek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22121 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Gergoo írta:

keeek írta: A masik ami riaszto, hogy annyifele van, es en egyaltalan nem ertem mi koztuk a kulonbseg, marpedig biztosan van, ha az arakat nezzuk :P IPhone tudom h nagyon kiraly, de en annyit azert sajnalok egy telefonra, ami amilyen pecchvogel vagyok, tuti egybol kiesne a kezembol hajokazas kozben peldaul..

iPhone abszolut felejtős ar/ertek/hasznalhatosag-ot nézve. Androidos HTC telefont vegyél, 150 EUR-tól elérhető és csalódás kizárva. ;)

Az iphone-on elvitatkoznek,de ezek a vitak mindig hitvitaba torkollanak.:) Nem heavy usernek es olyannak aki nem tudja mit akar annak en is kapasbol HTC vmelyik androidos kutyujet mondanam. Na meg magam is ilyet vennek, ha nem a ceg adna a telefonjaimat:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22123 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Ez nem lehet hitvita. Felejtsük el a legkisebb modelt mert komolytalan a maga 16 GB-jával. 800 euróért kapni egy amúgy szép és jó hardware-t ami hírből sem ismeri a flash-t inkább csak asztalláb alá hasznos sem mint "okosmobilnak". :laugh: ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22124 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Gergoo írta: Ez nem lehet hitvita. Felejtsük el a legkisebb modelt mert komolytalan a maga 16 GB-jával. 800 euróért kapni egy amúgy szép és jó hardware-t ami hírből sem ismeri a flash-t inkább csak asztalláb alá hasznos sem mint "okosmobilnak". :laugh: ;)

Mondom en, hogy hitvita lenne:) Vannak pro es con ervek.. Magamnak vmi HTC-t vennek, mert sokallom az iphone arat, a cegemtol viszont azt fogok most kerni, szimplan mert sw-esen szamomra jobban hasznalhato. Ezek egyedi igenyek, nem inditanek spamet errol:)
Amit en az asztal laba ala tennek, az a blackberryk. Na az feler egy buntetessel..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22125 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Gergoo írta: Ez nem lehet hitvita. Felejtsük el a legkisebb modelt mert komolytalan a maga 16 GB-jával. 800 euróért kapni egy amúgy szép és jó hardware-t ami hírből sem ismeri a flash-t inkább csak asztalláb alá hasznos sem mint "okosmobilnak". :laugh: ;)

Mondom en, hogy hitvita lenne:) Vannak pro es con ervek.. Magamnak vmi HTC-t vennek, mert sokallom az iphone arat, a cegemtol viszont azt fogok most kerni, szimplan mert sw-esen szamomra jobban hasznalhato. Ezek egyedi igenyek, nem inditanek spamet errol:)
Amit en az asztal laba ala tennek, az a blackberryk. Na az feler egy buntetessel..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #23649 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Hol erdemes mobiltelefont vasarolni? okoskat szeretnek, erdemesebb elofizetessel vagy neten sim-free-t? amazon? vagy van mas otletetek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!