Telefonálás Németországban

Több
8 éve 11 hónapja #39393 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Talan jo less ez a topic a kerdesemnek:) Nem nagyon vagyok otthon az osszes diszkont telefonszolgaltato araiban.

Melyik a legolcsobb lehetoseg, nem voip-os, Nemetorszagbol Mo.-ra telefonalas:
-Nemet mobilrol Magyar mobil es vezetekes szamokra
-Barmilyen Magyar mobil es vezetekes szamra, tehat nem ugy, hogy itt veszek egy SIM-et es azt hazaviszem
-Semmi masra nem kell hogy jo legyen, Nemetorszagban nem hasznalnam semmire
-Mobil adatszolgaltatas nem kell, cask kizarolag hivasra kellene

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39395 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39397 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Gergoo írta: VOIP-ot miért zártad ki?

"Üzleti" megbeszelesekhez konferencia hivasokhoz kellene, nem lehet semilyen minosegbeli problema, megszakadas.
A jelenlegi nemet csomagomban van 60 perc, de az keves:) Voipos hivasokat hasznalok, de ott belefer, hogy esetleg ujra kell hivni, nem ertheto, visszakerdezek etc.. MObil iranyba voipon nincs jo tapasztalatom, vezetekesre mondjuk nem rossz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #39398 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Konferenciát még nem csináltam ugyan vele (desktopról lehet up to 3 persons) de a thaiföldi 450MHz-en biztosított 3G-t :chuckle: leszámítva nálam egy hangcsúszás nem volt nem, hogy megszakadás több év alatt. Az árak verhetetlenek és a kliensek is profik. Egy próbát megérne szerintem! ;)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39424 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Amúgy szerintem a Lebara nagyon jó ha beszélgetésekről van szó és olcsó is. Az internetjük viszont gány. Berlinbe menet már Teplicenél betettem a telefonba a simet és Drezdánál ki is vettem. KATASZTRÓFA!!!! Használhatatlan volt. :puke:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #39425 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Na jó, Teplice és Drezda között már az átkosban, TV vétel szempontjából is döglött világ volt. :-) Drezdát emiatt úgy is hívták, hogy "Tal der Ahnungslosen"... :-)

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!