Telefonálás Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22097 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

angelsdream írta: Érdeklődnék, hogy tapasztalataitok szerint mi a legolcsóbb telefonálási mód Németországból Magyarországra?


A füstjelek!


Hogy tudsz ilyet kérdezni? Ez itt piaci rendszer és fogysztói társadalom.
Minden a szolgaltatódtól és töled függ, ahogyan megegyeztek! Olyan
nincs, hogy "legolcsóbb" mert holnap lesz egy olcsóbb, holnaputan meg
egy még olcsóbb...... Szerzödétöl és szolgáltatótól függ. Mi pl. csak Mo.-ra
majdnem ingyen telefonálunk (flat) a Kabel Deutschland-nál, mert olyan
szerzödést kötöttünk. (De csak az egy (1) kiválasztott külöföldre érvényes!)

DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: angelsdream

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22098 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

angelsdream írta:

keeek írta: hasznal valaki Lycamobile-t? a boltban ezt ajanlgatta nagyon nekem az elado, es nem is tunik rossznak, 1 cent haza (plusz 15 cent kapcsolasi), 9 cent a nemet, es Lycamobile-t ingyenes hivni. De persze ki tudja meddig tartanak ezek az arak? a szorolap szerint meg egy hetig, de nem tudom ezt mennyire kell komolyan venni. Foleg az egymas hivogatasa tetszik, ha nem is ingyen, de nagyon kedvezon kinal ilyet meg masik ceg? En Aldit talaltam csak, de naluk 1,84Euro ha Magyarorszagot hivom...

Most Fonic-om van, vihetem a szamot magammal? boltos szerint nem, de en ugy tudtam, h lehet, es kulonben sem tunt annyira mindentudonak a fazon.

Lebara-t neztem, de a boltos egeszen mas arakat mutogatott mint a net.
Egyebkent Lyca es Lebaras ugyfelszolgalatrol is eleg rosszakat olvastam, ezert most bizonytalankodom.


Ez engem is érdekelne részletesebbe!
Neten hol tudok utána nézni ennek az akciónak?
Ez előfizetés?


www.lycamobile.de
nem elofizetes. Nekem az tunt fel, mar mashol is, h manapsag mar nem elonyosebb feltetlen a szerzodes, sokszor ott is percalapu a szamlazas, es nem nagyon adnak semmit cserebe a szerzodesert. Esetleg a mindenfele csoportok jok meg, ahol sok embert tudsz ingyen hivni, de nem is tudom van-e ilyen itt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: angelsdream

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22099 Írta: angelsdream
angelsdream válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Jogos!!!!!
Elnézést a fogalmazásért és köszönöm a gyors és segítőkész választ!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22108 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

@Deco: Nem ingyen telefonalsz, mert az olcsobb percdij benne van a magasabb alapdijban.:) De vegul is ez mindegy..

Ugy altalaban. HA olcso telefonalas. En mar nehezen lennek meg "okostelefon" nelkul:) Szoval okostelefon, vmi mobil internettel az nalam alap. NA erre ra kell tenni egy Skype-ot vagy Vibert es lehet telefonalni occoert.. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22115 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

mahlzeit írta: @Deco: Nem ingyen telefonalsz, mert az olcsobb percdij benne van a magasabb alapdijban.:) De vegul is ez mindegy..

Szóval azt irtam, hogy MAJDNEM ingyen. A nagy helyzet az az, hogy volt egy csomag (a nejem csinálta) s abban volt egy opció amit lehetett hozzá választani. Ez az áron nem változtatott. Tehát ha kipipálom, ha nem akkor is annyi! (Hasonlit mint a "cal" fonkció. Ez volt egy EU külföldi ország, s Mo.-ot pipáltuk ki! Persze akkor is fizetem ha nincs pipa, ezért gyakorlatilag nem termel a magyar hivás plusz költséget, igy majdnem ingyen van....
Természetesen ezt is én fizetem, s valóban nem ingyenes! Viszont akár mennyit
telefonálunk az országon belül vagy Mo.-ra, mindig ugyan annyit fizetünk! Flat.
Ja és idestova a TV és az internet is a Kabel Deutschlandnál van, s jól müxik!


UI Mo.-on is egy cégnél van minden, igy ha gond van nem kell rohagászni!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22117 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

mahlzeit írta: @Deco: Nem ingyen telefonalsz, mert az olcsobb percdij benne van a magasabb alapdijban.:) De vegul is ez mindegy..

Ugy altalaban. HA olcso telefonalas. En mar nehezen lennek meg "okostelefon" nelkul:) Szoval okostelefon, vmi mobil internettel az nalam alap. NA erre ra kell tenni egy Skype-ot vagy Vibert es lehet telefonalni occoert.. :)


Jol hangzik, csak ugye a Skype se ingyenes, marmint telefonalni rola, nemde? max ha a masik oldalon is okostelefonos van, skypepal felszerelkezve :) Nem tudom igy is megeri-e.
Egyebkent en is gondolkozom most okostelefonon, de bevallom annyira gaznak talaltam, h a kollegak allandoan a telefont bujtak, ebedszunetben sem lehetett beszelgetni, mert csak FB-oltak, v mittudomen.. A masik ami riaszto, hogy annyifele van, es en egyaltalan nem ertem mi koztuk a kulonbseg, marpedig biztosan van, ha az arakat nezzuk :P IPhone tudom h nagyon kiraly, de en annyit azert sajnalok egy telefonra, ami amilyen pecchvogel vagyok, tuti egybol kiesne a kezembol hajokazas kozben peldaul..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!