Telefonálás Németországban

Több
12 éve 6 napja #18272 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Probaltam utananezni, de talan Ti egybol tudjatok a valaszt:
Mennyi a legolcsobb tarifa amiert nemetorszagban mobilrol magyar vezetekes szamot hivhatok?
koszonom!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 napja #18282 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

valahol láttam 1 és 4 Cent-et a Media Markt telefonkátya halmazában.
Pontosan melyik azt már nem tuidom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22003 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

hasznal valaki Lycamobile-t? a boltban ezt ajanlgatta nagyon nekem az elado, es nem is tunik rossznak, 1 cent haza (plusz 15 cent kapcsolasi), 9 cent a nemet, es Lycamobile-t ingyenes hivni. De persze ki tudja meddig tartanak ezek az arak? a szorolap szerint meg egy hetig, de nem tudom ezt mennyire kell komolyan venni. Foleg az egymas hivogatasa tetszik, ha nem is ingyen, de nagyon kedvezon kinal ilyet meg masik ceg? En Aldit talaltam csak, de naluk 1,84Euro ha Magyarorszagot hivom...

Most Fonic-om van, vihetem a szamot magammal? boltos szerint nem, de en ugy tudtam, h lehet, es kulonben sem tunt annyira mindentudonak a fazon.

Lebara-t neztem, de a boltos egeszen mas arakat mutogatott mint a net.
Egyebkent Lyca es Lebaras ugyfelszolgalatrol is eleg rosszakat olvastam, ezert most bizonytalankodom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22091 Írta: angelsdream
angelsdream válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Érdeklődnék, hogy tapasztalataitok szerint mi a legolcsóbb telefonálási mód Németországból Magyarországra?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22094 Írta: angelsdream
angelsdream válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

keeek írta: hasznal valaki Lycamobile-t? a boltban ezt ajanlgatta nagyon nekem az elado, es nem is tunik rossznak, 1 cent haza (plusz 15 cent kapcsolasi), 9 cent a nemet, es Lycamobile-t ingyenes hivni. De persze ki tudja meddig tartanak ezek az arak? a szorolap szerint meg egy hetig, de nem tudom ezt mennyire kell komolyan venni. Foleg az egymas hivogatasa tetszik, ha nem is ingyen, de nagyon kedvezon kinal ilyet meg masik ceg? En Aldit talaltam csak, de naluk 1,84Euro ha Magyarorszagot hivom...

Most Fonic-om van, vihetem a szamot magammal? boltos szerint nem, de en ugy tudtam, h lehet, es kulonben sem tunt annyira mindentudonak a fazon.

Lebara-t neztem, de a boltos egeszen mas arakat mutogatott mint a net.
Egyebkent Lyca es Lebaras ugyfelszolgalatrol is eleg rosszakat olvastam, ezert most bizonytalankodom.


Ez engem is érdekelne részletesebbe!
Neten hol tudok utána nézni ennek az akciónak?
Ez előfizetés?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22096 Írta: angelsdream
angelsdream válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

angelsdream írta: Érdeklődnék, hogy tapasztalataitok szerint mi a legolcsóbb telefonálási mód Németországból Magyarországra?


Annyival még kiegészíteném a kérdést, hogy 1 hónapja bejelentett munka után milyen előfizetés jöhet szóba? Egyáltalán szóba jöhet-e telefonos vagy netes előfizetés, vagy több havi forgalomnak kell ahhoz a bankszámlán lenni?
Közben olvasom vissza a hozzászólásokat!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!