Telefonálás Németországban

Több
12 éve 4 hónapja #10294 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Ma vetült fel bennem az a kérdés, hogy otthonról hozott T-mobile függő telefon képes e fogadni a német T-mobile Sim kártyát.

Van esetleg aki próbálta vagy kitudná próbálni? :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #10300 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

btgyrgytms írta: Németországban is előfordulhat olyan, hogy van mobilod de térerő hiánya miatt nem tudod használni? Tom

Igan van! Vannak szolgltatók amelyek nem lefedettek! Ilyen az O2 és az Eplus. Nekem telekom van D1. Ezzel még itt nem fordult ez elő, s még keleti részen is jó volt mindenhol (ez azért nagy szó)! Semmi baj nem volt vele egész Európában (még Krétán sem) Sőt a Kanári szigeteken és Thaiföldön is működödött. (Quadband) Egy helyen néhányszor nem volt eddig térerő a telefonommal: Zalaváron a havernál! Na, ott vagy csak 1 csik van, vagy egy se! A haver gyakran kint a kertben bóklászik ha telefonál! (Már mondtam neki párszor, hogy menjen fel a tetőre, de nem akar.....)
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #10389 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Kalocsa31 írta: Megrendeléstől számítva mennyi idő múlva kapom meg itt Németországban?Köszönettel: Kalocsa31

Ha mobil telefonra gondolsz akkor 10-15 perc. (Vagy azonnal is) Nálam a t-mobil nem egészen 10 percig tartott. Bent az üzeltben aláirtam a szeződést mait a computerren töltött ki a csajóca. Kinyomtatta, aláírtam, odaadta e telefont. Hazamentem kocsival kb. 10 perc alatt, bekapcsiltam a kütyüt és már volt vonalam! (A számot már a boltban tudtam amim lesz.)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10397 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Megvettem a T-mobile kártyát és sajna nem jó az otthoni T-mobilos telefonba. Le van még így is korlátozva.
Jelenleg írtam a otthoni T-nek, mert állítólag ő nekik van kód h független legyen és akkor tudom használni az itteni kártyával. 2 napja írtam és még nem írtak vissza. :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #10402 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

laolaj írta: Megvettem a T-mobile kártyát és sajna nem jó az otthoni T-mobilos telefonba. Le van még így is korlátozva.Jelenleg írtam a otthoni T-nek, mert állítólag ő nekik van kód h független legyen és akkor tudom használni az itteni kártyával. 2 napja írtam és még nem írtak vissza. :unsure:

Szerintem a telefonoddal lehet a baj! Nekem van egy régi nokiám otthon a fiókban. A lányomnak is és a fiamnak is van egy másoodik (német kártyás) telefonja, amiböl átszokát tenni a magyar kütyübe a kártyát. Müködik! Elvileg a kátyák telefonfüggetlenek!
(Ezt azért szokták csinálni mert a német telefon egy "cseppet" drágább fajta
s nem akarják, hogy a szabin alatt ezt nyúlja le valaki vagy baja essen)
Egy esete azonban van. Ha egy fix (lokális) szolgáltatótól
van a kártya! Az nem fog menni az információim szerint!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10411 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

a telefon "T" függő! azért ennyit segítek igaz feljebb leírtam.. :lol:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!