Telefonálás Németországban

Több
12 éve 4 hónapja #10644 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

T-mobile válasza ...

Tisztelt Ügyfelünk!

2011. december 7-én érkezett elektronikus levelében jelezte, hogy készülékét a külföldön vásárolt T-Mobile SIM kártyájával nem tudja használni. Jelzésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

A Magyar Telekom Nyrt. által forgalmazott készülékek hálózati korlátozás miatt csak belföldön vásárolt T-Mobile SIM kártyával működnek, a külföldön vásárolt T-Mobile SIM-ek eltérő hálózatot használnak.

Vállalatunk által forgalmazott készülék esetén, amennyiben azt havidíjas előfizetéshez vásárolták, a hálózati feloldást az elő- vagy a számlafizető kérheti, Domino szerződésnél pedig az előfizető vagy a felhasználó. Az igényt azonban csak személyesen, T-Pontjainkban kérhetik a fentiek figyelembevételével.
A tulajdonjogot az eredeti számlával, vagy a telefon jótállási jegyével igazolni is szükséges.

Havidíjas előfizetés esetén ennek díja bruttó 10 000 Ft, Domino szerződésnél pedig bruttó 20 800 Ft.

Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban kérdése merülne fel, ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére a T-Mobile Magyarországi hálózatából díjmentesen elérhető 1430 mobil-, illetve az (1) 265-9210 vezetékes telefonszámon a hét minden napján 0-24 óráig. Készséggel állunk rendelkezésére bármelyik T-Pontunkban is.

Megértését köszönjük!


köszönjük T-mobile... :sick:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10682 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

laolaj,

kár, hogy nem láttam hamarabb a kérdésed, az elmúlt 8 évet a T-Mobile-nál húztam le :), ügyfélszolgálaton, azonnal meg tudtam volna neked a kérdést válaszolni.
És csak hogy ne zöldülj :), ez minden magyar szolgáltatónál így van legjobb tudomásom szerint.
Otthon használt telefonos üzletekben olcsóbban kifüggetlenítik a telefont pult alatt, nem hivatalosan ;-), én úgy emlékszem pár éve 2000 Ft-ot fizettem érte, talán most sem sokkal több.
Ha már nem garanciális a telefon, nincs sok vesztenivalód.

Üdv., A.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10694 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Ez igaz h kb ennyibe kerül.
Csak a telefon is itt van velem. Ami azt jelenti, hogy haza kellene küldenem és majd vissza... :lol:
lehet h venni kellene egy másikat.. de minek még egy.. áááá :pinch:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja #10704 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Hát igen, erre előtte kellett volna gondolni. :)
És még mennyi dologgal így lehet az ember költözés után.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 4 hónapja #10773 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

30 euró alatt kapható bárhol az országban, vadonat új, kártyás, rendszer független telefon, garanciával. Nem todom megérteni minek a sok felhajtás, levelezés, s bosszúság! (Otthonra is vittem egy hasonlót, amit az otthoni kártyával töltök s működik!.)

HANDY << Link egy két példára!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 4 hónapja - 12 éve 4 hónapja #10782 Írta: laolaj
laolaj válaszolt a következő témában: Telefonálás Németországban

Minek legyen még egy telefonom ha már így is van 3 + akkor most venni még egyet. Mikor nem használom mindet csak a kártyát kell kivennem belőle másikat meg betenni... úgy sem tudnak elérni az otthoni T-mobiloson.
Email meg nem kerül semmibe....

adtak volna kártyával együtt 15€ért telefont... de minek.. így csak 5 € volt a kártya.. ha nem kell minek vegyem meg????????????

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!