Internet elérés Németországban

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32880 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

mahlzeit írta: Lassan ott tartok, hogy megertem DCT miert ajanljgatja a jogi biztositast allandoan

Az hagyján, de ha én történetemet elolvasod mégjobban fogod ezt értékelni! Pár éve Telekomos voltam. Szerödés, meg minden. 2 évre. A cetli amit ök szerzödésnek hivtak, arról szólt, hogy 16 ezeres DSL-t adnak hamarosan, ezért 16 ezeres a szerzödésem, de a lakhelyemen csak 2500-as egyelöre (a technika miatt), de nyugodjak meg, jobb lesz. Nem lett jobb. 2 év után reklamáltam, mondták, hogy "bocs, kicsit csúszás van", de hosszabbitsunk nyugodtan. Hosszabbitottunk de 3. év végén megfenyegettem öket, de semmi. Erre én >> ügyvéd > soron kivüli felmondás > s lám a három évböl csak egyet kellett fizetnem a felmondásom után, 2 éves dijat visszadtak mert "nem tudják biztositani a szerzödésbeli minöséget". Most kábeles vagy 36 ezerrel, (telefon is meg TV is) de azért biztos ami biztos, a jogvédelmem meg van továbbra is! Ja, és az egész hirig, kb. 10 percembe volt az ügyvédnél!
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32897 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Lassan ott tartok, hogy megertem DCT miert ajanljgatja a jogi biztositast allandoan

Az hagyján, de ha én történetemet elolvasod mégjobban fogod ezt értékelni! Pár éve Telekomos voltam. Szerödés, meg minden. 2 évre. A cetli amit ök szerzödésnek hivtak, arról szólt, hogy 16 ezeres DSL-t adnak hamarosan, ezért 16 ezeres a szerzödésem, de a lakhelyemen csak 2500-as egyelöre (a technika miatt), de nyugodjak meg, jobb lesz. Nem lett jobb. 2 év után reklamáltam, mondták, hogy "bocs, kicsit csúszás van", de hosszabbitsunk nyugodtan. Hosszabbitottunk de 3. év végén megfenyegettem öket, de semmi. Erre én >> ügyvéd > soron kivüli felmondás > s lám a három évböl csak egyet kellett fizetnem a felmondásom után, 2 éves dijat visszadtak mert "nem tudják biztositani a szerzödésbeli minöséget". Most kábeles vagy 36 ezerrel, (telefon is meg TV is) de azért biztos ami biztos, a jogvédelmem meg van továbbra is! Ja, és az egész hirig, kb. 10 percembe volt az ügyvédnél!
:chuckle:

Ha egyszer vegre eldontjuk, hogy tenyleg maradunk hosszutavra, kotok egy ilyen jogi biztositast az ziher!:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32919 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

mahlzeit írta: Ha egyszer vegre eldontjuk, hogy tenyleg maradunk hosszutavra, kotok egy ilyen jogi biztositast az ziher!:)


Nos, ha átutazóban vagy akkor nem éri meg, de ha 1 hónapnál tovább maradsz köss egyet! Holnap valaki rádtolat, s mégis Te leszel a mumus..... Vannak olcsó biztositások is, de a drágább azért jobb, mert ök nem keresik a kibuvót a fizetés elöl..... (Allianz)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33512 Írta: tamas93
tamas93 válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

Jo estet !

Megszeretnem erdeklodni melyik nemet telefon szolgaltatonal lenne a legjobb valasztas egy feltoltos kartya erdekelne,amin inkabb internet van. Microsim rol lenne szo.... Benzinkutaknal lehet ilyet vasarolni? Stuttgartba tartok 2 napon belul... Ja, es mennyibe kerulne sacc per kb...

Elore is koszonom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35839 Írta: robertho
robertho válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

sziasztok! ludwigshafenben lakom , egy hotelben és szeretnék korlátlan internetet , de nem szeretnék 2 évet aláírni . tudnátok segíteni ahol nincs hűségnyilatkozat? köszönöm! sziasztok

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35843 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Internet elérés Németországban

robertho írta: sziasztok! ludwigshafenben lakom , egy hotelben és szeretnék korlátlan internetet , de nem szeretnék 2 évet aláírni . tudnátok segíteni ahol nincs hűségnyilatkozat? köszönöm! sziasztok


Az nem fog menni. Csak mobil internet jöhet szóba, annál meg mindenhol van vagy mennyiségi korlát, vagy sebességkorlátozás egy bizonyos adatmennyiség felett, vagy hüségidö, vagy akár mindhárom egyszerre. Konkrétan mire használnád ??

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!