Költözés Németországba

Több
10 éve 11 hónapja #31230 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

keeek írta: Bar befulladt itt ez a tema elsore, azert megprobalom, mert neten nem sikerult kb arakat sem talalnom.

Keresés nélkül is megmondom ;) 1-3 EUR/kg. Összsúly és cégfüggő. Kontaktolni kell néhány céggel de a legtöbbnek az oldalán van árlista vagy fuvardíj kalkulátor is!
Amúgy hirdet is az oldalon egy cég! :chuckle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: keeek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31232 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Regebben en is talaltam olyan oldalt, ahol be lehetett jelolgetni a butorokat, de most nem talaltam egyet se :/
Kilora sajnos megtippelni sem tudom a butort, de majd valahogy kikalkulaljuk. terfogat, fatipus.. :)
Nyilvan sokkal komplikaltabb a szallitasa mint a dobozoknak, igazad van, legjobb lesz konkret ajanlatokat kerni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31234 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Amúgy ha szétszedhető és nem valami minőségi fából, hanem ragasztós forgácsból készült a cucc akkor talán 1juró/kg áron megérheti kihozatni, egyébként valószínűleg :wait: jobban jártok (anyagilag) még ha újat is vesztek kint szerintem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31238 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Én kb. ket hónapja beszéltem egy erre szakosodott vállalkozóval , amikor Anyukám lakását kellett kiüríteni. Óriási teherautója van, mindent el tud vinni egyszerre. 300000 az alap, ha jól emlékszem. Oda út, visszaút, pálya díjak, talán meg a rakodás is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31240 Írta: anais
anais válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Szerintem olyan céget kell keresni, akinek csak az oda utat kell kifizetni, mert esegleg lehet neki vissza fuvarja, igy kedvezőbb a ktg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31281 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Jo otlet, figyelembe vesszuk :)
a szetszedes nem mukodik, ezek nagyon regi butorok, azert szeretnem elhozni, mert emlek nagyszuloktol, es ha nem hozom el, ki kene dobni. Csak sajnos fel is kene ujitani, ami a szallitasnal lenyegesen tobb lesz :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!