Költözés Németországba

Több
10 éve 4 hete #35717 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Még több hasznos hozzászólást olvashattok kiköltözés témában itt, a Németországba gyerekekkel topikban. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 4 hete #35720 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Hát lehet, hogy meg fogtok lepődni! Mi már sok matracot próbáltunk. Mivel a nejemmel mindketten a keményebb fekvőhelyet szeretjük a kapható legkeményebbet vettük, de azt is 1-2 év alatt kifeküdtük. Ekkor jött az ötlet. Építkezésre gyártott műhszivacsot vettem mértere. Van különböző keménységű! Alulra nem rugókat vagy hasonló puhány dolgokat tettem, hanem egy méretezett fakeretre 5 centinként 3 cm vastag deszkákat raktam amit redőnypánttal fixáltam az elcsúszás ellen! Erre egy régi durva poróc jött, majd a 2m x 0,9m-es szivacs, ami kb 20 cm vastag volt. Erre egy finom gumis huzatot varrt az asszonypaytás. Jó kemény, de kiválló a tartása és 3. éves, de nincs ködör! Ami az érdekessége a dolognak, hogy töredékéből megusztuk, (mint egy jó matrac ára) noha nem az árcsökkentés volt a célunk!

Info 1
Info 2

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36050 Írta: majki64
majki64 válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Sziasztok!
Ötleteket várnék tőletek.
Mi úgy kívánunk kiköltözni Németországba, hogy vinnénk a bútorainkat is. Van egy cég a városban akinek jár üresen kocsija Németországba és így üza. áron kicuccolhatnánk. A bökkenő csak annyi, hogy honnan szerzek embert, aki lerakja, behordja, felhordja? A kocsival egy-két ember jön csak.
Van esetleg kint olyan hely, ahonnan tudok "bérelni" pár "trógert"?
Üdv: majki

üdv majki

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36054 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

majki64 írta: Sziasztok!Ötleteket várnék tőletek. Mi úgy kívánunk kiköltözni Németországba, hogy vinnénk a bútorainkat is. Van egy cég a városban akinek jár üresen kocsija Németországba és így üza. áron kicuccolhatnánk. A bökkenő csak annyi, hogy honnan szerzek embert, aki lerakja, behordja, felhordja? A kocsival egy-két ember jön csak.Van esetleg kint olyan hely, ahonnan tudok "bérelni" pár "trógert"?
Üdv: majki


Kedves Majki! A dolgot felejtd el, vagy hozz magaddal haverokat!
Ilyenre embert csak drgán találsz, ha egyáltalán valaki vállalja!

Megjegyzés: ha rám hallagtsz eladod otthon a butoraidat és itt veszel másodkézböl fillérekért, szükségeset szuper minöségben. Ennek elönye, hogy amikor találsz magadnak egy lakást, mindig alkalmas és föleg elférö butorokkal tudod bebútorozni. ( seconhandmöbel )

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: majki64

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36058 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Hívj fel néhány munkaerőközvetítőt! ;)
:wait: Nem lesz olcsó de talán jobb mint ha neked kéne be "trógerolni" a cuccost. :chuckle:
Én feltettem partnerünknek elméleti szinten a kérdést és azt mondta, hogy 50juró/óra és minimum 4 óra kiszámlázásával Ő simán tudna küldeni valakit egy ilyen "melóra" ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36074 Írta: majki64
majki64 válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Köszi Geroo!
Én ki nem maradnék egy ilyen buliból(trógerolás)! :chuckle:
Viszem én, csak a kétajtósnak nincs úgy fogása, hogy egyedül is bírjam.
Azt még nem tudom pontosan, hogy a pilóta be piszkolja e a kezét, ha csak egyedül lesz. Kivédve ezzel egy hexenschusst. Ha ő pakolhat, akkor én is elég lennék, mert olyan rettentő sok nehéz cucc azért nem lesz.
Viszont holnap erre is választ kapok.

üdv majki

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!