Költözés Németországba

Több
10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #31284 Írta: AiRLAC
AiRLAC válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Mi pont ilyennel költöztünk Berlinbe, 700€ volt tavaly tavasszal a teljes költség 2 sofőrrel (akik fel és lerakodtak is).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: keeek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • wondersen
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31286 Írta: wondersen
wondersen válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Az nem semmi :)

Én inkább 700 Euroból inkább bemennék egy Caritas-hoz, vagy egy Second-Hand Shopba és Orbán Viktor házában lévö bútorokkal vetekedöen rendezném be a lakásomat :)
Vagy egy jó kis Spermüll aranyat ér :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31291 Írta: AiRLAC
AiRLAC válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

wondersen írta: Az nem semmi :)

Én inkább 700 Euroból inkább bemennék egy Caritas-hoz, vagy egy Second-Hand Shopba és Orbán Viktor házában lévö bútorokkal vetekedöen rendezném be a lakásomat :)
Vagy egy jó kis Spermüll aranyat ér :)


Ez egy komplett 100+ nm-es családi ház+garázs tartalma volt, két felnőtt két gyerek. Ragaszkodunk a dolgainkhoz :) Ehhez képest most 500€-ért költöztetnek minket kb. 1km-rel arrébb.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31292 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Mi béreltünk 2 napra egy 14m3 furgont (asszem 26000 ft), lapra szereltem minden bútort, és így szinte az egész lakás befért (100nm, de az igaz, hogy nem volt zsúfolt a lakás), 3 nagy szekrény, 3 komód, ágyak, szőnyegek minden, és benzinnel együtt így volt olyan 115000 ft. körül, és kint volt mindenünk (Frankfurt). Gyerekeknél ez szerintem hasznos. Mondjuk Berlin messzebb van, és mindent mi pakoltunk, de nem volt vészes. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31293 Írta: AiRLAC
AiRLAC válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Emilio33 írta: Mi béreltünk 2 napra egy 14m3 furgont (asszem 26000 ft), lapra szereltem minden bútort, és így szinte az egész lakás befért (100nm, de az igaz, hogy nem volt zsúfolt a lakás), 3 nagy szekrény, 3 komód, ágyak, szőnyegek minden, és benzinnel együtt így volt olyan 115000 ft. körül, és kint volt mindenünk (Frankfurt). Gyerekeknél ez szerintem hasznos. Mondjuk Berlin messzebb van, és mindent mi pakoltunk, de nem volt vészes. :D


Na igen, ez egy dupla akkor teherautó volt és a bútorok nagy része nem lapraszerelhető/nehéz (plusz az összes nagy háztartási gép). Biciklik, nyári gumik, egyéb garázsos dolgok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31302 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

teljesen korrekt ar szerintem. Mi 5 banankarton meretu papirdobozert fizettunk 200 euro felett, es tobb-ben csak ruhak voltak :S

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!