Költözés Németországba

  • wondersen
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 11 hónapja #31304 Írta: wondersen
wondersen válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Én csak azt nem értem, hogy miert kell ide bútorokat kihozni.
Most komolyan: bútorozott lakásokat lehet bérelni, illetve tényleg nagyon olcsón lehet klasszakat venni.

Bár az biztos, sok mindent elmondhatnak rólam, személyemet tekintve viszont nem vagyok szentimentális...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31319 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

ezt azert a mi eddigi tapasztalataink nem tamasztottak ala.. Se butorozott lakasok nem szerepelnek nagyszammal a hirdetesek kozott (orulhetsz ha a wc helyen nem csak luk tatong), se nem lehet olyan olcson bevasarolni, foleg ha nem hasznalt ikeas butorra vagysz. Persze kezdetnek megfelelo, de ha valaki mar otthon jopenzeket kiadott, akkor itt megegyszer utanajarni, szallitatni egyesevel mindent, kifizetn.. nem fog jobban jarni. Egy csaladnak csak az agyaba valo matrac mar tobb lesz mint a 700euros koltoztetesi koltseg.
Mondjuk nekunk konkretan nincs sehol berendezett haztartasunk, de most igy utanakalkulalva bizony en hoznam, az tuti..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31321 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

az a matrac akkor már aranyból van. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31327 Írta: keeek
keeek válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

nem sajnos. :) ezeknel a matrac-kiralyoknal neztuk, de meg mindig a hattoro hasznaltan szerzett vackon alszunk, mert 300(-400...) euronal olcsobban nem jott ki egyiknel sem, es erre jonne meg ra a racs, meg az agy.. es ez meg csak egy matrac!
Igaz, Ikeaban mar 200-ert is lehet venni, de senkinek se ajanlom, nekunk 2 ev alatt teljesen leepult, pedig nem vagyunk sulyosak. No, persze a matrac tanacsaimat itt senki se fogja meglelni, de azert megosztottam, hatha valaki megsporolja vele a bosszusagot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31329 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Csak megerősíteni tudom a matrac vitában keeek-et- Tavaly nyáron vettem ajándékba Budapesten valakinek ( :wait: semmi extra) 130K HUF. A komolyabbak 200K HUF-tól! :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 11 hónapja #31333 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Költözés Németországba

Háááát, nem tudom. Most cseréltünk, még a kiköltözés előtt, a Metróban vettük őket mint az azelőttieket is. 16.000,- kemény forint volt. (az előzőek 12e) Federkern, középkemény, hét évesek voltak. Semmi kifekvés, vagy ilyesmi. Pedig az asszony érzékeny rá, porckoronggal operálták. Igaz, van 200.000,--ért is. De nem biztos, hogy annyival többet is tud.
Amúgy itt egy link, az egyik legnagyobb matrackereskedő németben. Csak érdekességképp. :P
www.matratzen-concord.de/products/matratzen.do

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!