Téli nyári gumicsere

Több
10 éve 5 hónapja #34221 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

Söt: a 25e km alatt a....


Bocs, most én írtam el: természetesen 40e km alatt...

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 5 hónapja #34222 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

gejza írta:

Az utolsó saját tesztet (tanulópénzt) úgy 10 éve fizettem meg egy suzuki 6000 Ft-os "ugyan az a gyar ugyan az a gepsor söt meg az alapanyag is" gumi esetében, tudott gurulni 10 ezret. A 25 ezres Misigumi meg simán elgurult 40 ezret

Pusztán matematikai alapon nézve: hol itt a bibi? Negyedpénzért negyedannyit futó gumi... Teljesen fair business.... Söt: a 25e km alatt a "noname" gumival négyszer volt vadiúj gumi a kocsidon, a Misigumival meg csak egyszer , és még egy ezrest is megspóroltál.
(Még mielött valaki komolyan veszi: tudom, szerelési díj, meg ez, meg az, blabla...)

A bibi, Gejzám ott van, (s nem blabla) hogy ö csak 1x megy a mühelybe 40 ezer km-nél Te meg 4x minden 10 ezer után! A többi stimmel! (Ha csak nincs saját digitalis centirozód a hálószobában!)
Ha 4x teszel fel vadi új "noname" gumit attól meg nem hajtasz biztonságosan! Szerintem az én 3 éves contim veri a Te névtelen új gumijaidat!

Ui: persze, tök mindegy, hogy ki milyet rak fel ha azzal elégedett. Csak annyit, hogy a nejem kocsijára új contit tettem, s ö maga is elcsodákozott, hogy az úttartástól a fogysztásig minden javult a kocsin! A régi még lassú menteben is csikorgott (a hátsó is) pedig a "Spur" be volt állitva!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34228 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

A bibi, Gejzám ott van, (s nem blabla) hogy ö csak 1x megy a mühelybe 40 ezer km-nél Te meg 4x minden 10 ezer után!

(Még mielött valaki komolyan veszi: tudom, szerelési díj, meg ez, meg az, blabla...)


Kedves DECO, figyelmedbe ajánlom a fenti saját idézetem mondatának elsö felét is !!!
Tényleg ennyire nem érted a viccet, vagy csak teteted ???
Na még egyszer, kibontva...:
1. csak vicceltem
2. a "szerelési díj" pont arra utalt, amit te böszen megmagyarázol
3. A korábbi, tárgyi hsz.-eimböl azt hiszem lejön az, hogy abszolút nem vagyok a NONAME Ramsch híve, söt ! :sick: :hyper: :angry: :evil: :woohoo:
U.i: Még nekem sincs a hálószobámban (vajh, miért pont ott ?) digitális centírozógépem, csak az "analógig" jutottam...

Jaj, ez is vicc volt !!!


Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34229 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

....nejem kocsijára új contit tettem...


Beee, nálunk még a gyerek biciklijén is vadiúj téli Conti van, szigorúan "V" index-szel, tudod, én nem szarozok.... :chuckle:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34236 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

Szerintetek mikor lenne érdemes felrakatni a téli gumit? Itt reggelente 5-8 fok van, délutánonként 12-13. Tudom, hogy 7 fok alatt már kell, csak nem akarom hogy hirtelen meglepjen egy kis hóesés. :S

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34266 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Téli nyári gumicsere

Szia Joey01!

Szerintem most rakasd fel, bármikor hidegre fordulhat az idő.
Német ismerőseim nem tudták, hogy nekem már fent van, és a lelkemre kötötték, hogy most már gondoskodjak róla. (Ilyen cukik :) )
Szóval Stuttgart környékén már készülődnek a télre.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Joey01

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!