Bejelentett munka vagy sem?

Több
11 éve 4 hete #29887 Írta: Encsii
Encsii válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

Most akkor melyik a franko? Vagy te sem tudod?


Hogyne tudnám....de sztem érthető voltam,ha ellenőrök jönnek akkor azt kell mondja havi 2 hetet dolgozik,napi 5 órában 600 euró fizetésért.
A tény hogy havi 26-27 napot dolgozik napi 10-11 órában 1000 euró fizuért.
Kaját kap szállást kap nah nem luxus egy kis lyuk de ez van...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hete #29888 Írta: Encsii
Encsii válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

1000 euró igaz,ha levonom a hazautat visszautat,azért kis saját költség is van stbb... nem mondom hogy rossz de nem is a legjobb,a lényeget ne felejtsük el,4 nap egy hónapban a pihenő abból 1 nap csak utazik,se karácsonyunk se húsvétunk se szülinap se egy szombat se egy vasárnap,gyerektől távol van, és kérdem így is megéri? Válasz: nincs választásunk vagy dolgozik vagy végünk!!!

Még kérdezte valaki mit csinál: mosogat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hete - 11 éve 4 hete #29889 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

Encsii írta: Hogyne tudnám....de sztem érthető voltam,ha ellenőrök jönnek akkor azt kell mondja havi 2 hetet dolgozik,napi 5 órában 600 euró fizetésért.A tény hogy havi 26-27 napot dolgozik napi 10-11 órában 1000 euró fizuért.Kaját kap szállást kap nah nem luxus egy kis lyuk de ez van...

1000 euró igaz,ha levonom a hazautat visszautat, azért kis saját költség is van stbb... nem mondom hogy rossz de nem is a legjobb,a lényeget ne felejtsük el,4 nap egy hónapban a pihenő abból 1 nap csak utazik,se karácsonyunk se húsvétunk se szülinap se egy szombat se egy vasárnap,gyerektől távol van, és kérdem így is megéri? Válasz: nincs választásunk vagy dolgozik vagy végünk!!!
Még kérdezte valaki mit csinál: mosogat!

Már megbocsájts, de a hazaút az annyira privát, hogy csak na! Mutass nekem egy magyar céget ahol Te a maszek utazásokat megkapod támogatásként! 1000 euró a kiskezébe + szállás és kaja! Hát ha ennél valaki jobbat kap itt a BRD-ben, akkor az olyan mint az telitalálatos lottó! Mi a francot vártok? Fizesse a munkaadó hazautakat hetente 2x? Kedves Encsii! Nem szükséges ám ide kijönni ha valakinek nem tetszik a rendszer!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pflegerin

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29894 Írta: Encsii
Encsii válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

Fizesse a munkaadó hazautakat hetente 2x? Kedves Encsii! Nem szükséges ám ide kijönni ha valakinek nem tetszik a rendszer!

Mondtam én hogy heti2x? HAvi egyszer jön,de nem is mondtam fizessék,én csak számolok mi marad:P
HA már mi is kinn lennénk és én is dolgoznék persze más lenne!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • hrobert
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 3 hete #29895 Írta: hrobert
hrobert válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

Én is így dolgozok, és ne nagyon irigyeljétek. heti 1 nap szabad, amúgy 10re megyünk és kb hajnal 1 körül érünk "haza". Akkora forgalom van, hogy úgy érzed magad, átment rajtad a gőzmozdony.
A heti egy szabadot, alvással, mosással töltöd. Ennyi. Semmi szabadidő. Kb 2 hónapja vagyok Wiesbadenben, de még csak 2 utcát láttam, és valószínűleg többet nem is fogok.
Első hónap 700, onnantól 1000 euro és ingyen van a szállás és a kaja. A szállást inkább nem részletezem :puke:
Egyetlen ok van amiért kibírja ezt az ember, a pénz. Ennyiért szívesen lennék otthon is rabszolga, de a feléért sem találtam semmit.
Amúsg engem is érdekelne, hogy most ez hivatalos-e vagy sem. Én már kaptam az AOK-tól egy kérdőívet amit vissza kellett küldeni, de mást még nem. Munkaszerződést meg végképp.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #29900 Írta: Pflegerin
Pflegerin válaszolt a következő témában: Bejelentett munka vagy sem?

Encsi, nem tudom van egy gyerköc is a csaladotokban, ha nincs es mindketten vendeglatoznatok, akkor inkabb kerüljetek el a kinai, török, vagy akarmilyen ettermeket, stb. Nemet tulajdonu hotelt vagy vendeghazat, üdülöhelyet keressetek. Ha elöször csak szezonban probaljatok, az egyszerübb, van szallas, elletas, es a szezonokat viszonylag eleg jol megfizetik. az bizony benne van hogy 3-4 honapig heti 1 szabadnap lesz, hazaut sincs, idötök sem lesz elkölteni a keresetböl...viszont utanna tele zsebbel indultok haza.
Mielött kivandorolnatok, erdemes kiprobalni.:)
Ha van gyerek is, termeszetesen ez nem müködik. akkor valoban jobb ha az egyik fel elöre jön es elökesziti a terepet a csaladnak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Encsii

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!