Erkölcsi bizonyítvány németül

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31893 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

zigeuner írta: Az ékezeteimen meg ne csodálkozz, magyar a gépem és a billentyűzetem is.

Ez biztosan lehetséges, ugyanis én Mo.-on direkt vettem magyar billentyűzetet s ezért kettő van a gépemnél. Van Ű ű Ő ő éáó stb meg amit akartok! Egy billentyűkombinacióval átkapcsolható. Ha viszont a melóból írok, akkor nincs csak német jelkészletem!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31895 Írta: blankuci
blankuci válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Nos, megvan a kalkuláció: 71 Euro (kikérni Mo-ról és azt kézbesíteni külképviselet útján, + a hitelesítési, fordítási díj. Annyi az. Megtaláltam a díjtáblázatot. Az 51 Eurosnál el kell menni Berlinbe, hogy megnézzenek személyesen. Többe kerül a benzin. A megoldás München konzul :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31909 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Zigeuner!
Te a német erkölcsiről beszélsz, mi pedig a magyarról.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31930 Írta: Ekkaekka
Ekkaekka válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Akkor most egy tisztázást kérek, mert itt már mindenről szó van, még hülyeségeken is összevesztetek (igen, nekem is magyar gépem van, magyar billentyűzettel, amiről német szöveget is lehet írni, pedig Németben lakok...mielőtt belekötne valaki).

Ha dolgozni akarok, nincs magyar erkölcsim, és nem szándékozok, max szeptemberben hazamenni, akkor ha a helyi Meldeamton kérek egy erkölcsit, akkor azt megkapom? És jó lesz a munkáltatónak is? Azt nem tudom, hogy be vagyok-e jelentve, mert kollégiumban lakok, és jött már névreszóló levél minden kérés nélkül az itteni adószámommal. Viszont igazolványom nincs arról, hogy be vagyok jelentve. Messze lakok Berlintől, egészen délnyugaton...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31931 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Ekkaekka írta: Akkor most egy tisztázást kérek, mert itt már mindenről szó van, még hülyeségeken is összevesztetek (igen, nekem is magyar gépem van, magyar billentyűzettel, amiről német szöveget is lehet írni, pedig Németben lakok...mielőtt belekötne valaki).

Idő kérdése és azt is megtudjuk lépésben melyik mennyi! :laugh: Amit viszont valóban tisztázni kéne, akarom mondani, amit tisztáznod kéne, hogy mit is kér a munkaadód! Ezt ugye csak Te tudod megkérdezni, bár nekem az is tökéletesen megfelel ha mindenki ötletel, hozzászól itt a témához :chuckle: viszont (több) megoldás van itt már mindkét erkölcsire, szóval képben vagy ha már tudod mi is kell! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31932 Írta: Ekkaekka
Ekkaekka válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Ez az amit én sem tudok :D Mert még csak nézegettem munkákat, van még 3 vizsgám, majd csak utána akarok dolgozni. Ha német lennék, tiszta sor, de így, hogy külföldi vagyok, nem tudom, hogy kell-e a magyar is, megigényeljem-e azt is, vagy elég csak egy németet igényelni?:S Konkrétan: Führungszeugnis van írva az elvárásoknál

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!