Erkölcsi bizonyítvány németül

Több
10 éve 10 hónapja #31933 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Akkor kezdj a némettel ahogy zigeuner írta. Ha kiderül, hogy kell magyar akkor meg beszerzed azt is. Szerintem amúgy igaza van zigeunernek, magasról tesznek a magyar papirra de pl. atomerőműbe keresett partnerünk munkavállalókat, oda mindkettő kellett, szóval majd kiderül ha kell a magyar.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner, Ekkaekka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31945 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Ekkaekka

Nos, ha német álláshirdetéseket böngészel, ahol "Führungszeugnis"-t kérnek, annak biztos, hogy NEM a magyar "erkölcsi" kell.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ekkaekka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31947 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

ancsa10

Nos, ha német álláshirdetéseket böngészel, ahol "Führungszeugnis"-t kérnek, annak biztos, hogy NEM a magyar "erkölcsi" kell. :P :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31954 Írta: Ekkaekka
Ekkaekka válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

Gondoltam, hogy csak német kell, azért kérdeztem úgy az elején :P De már annyiféle válasz volt, meg belekavarták a magyar erkölcsit is, hogy mostmár nem tudom, hogy külföldiek esetében mi az, amit kérnek:S Szóval akkor csak itt kiváltott német erkölcsi, aztán meg ha konkrétan kérik a magyart, akkor majd azt is kiváltom... :) :party:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31965 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

zigeuner,
én blankucinak válaszoltam. Ő a magyar erkölcsit kérdezte, a németet ők is el tudták intézni. Olvass vissza, senki sem beszélt német álláshirdetésről. Bár én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy egy német cég nem éri be a német erkölcsivel, ha például a jelentkező 2 hete él itt, de gondolom ez kiderül az állásinterjún. :) Szóval én nem általánosságban írtam, hanem egy konkrét kérdésre írtam le a tapasztalatomat.
Egyébként mi is hoztuk magunkkal a gépet és billentyűzetet is.:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31982 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Erkölcsi bizonyítvány németül

ancsa10
Ki nyitotta a topikot ??? Ekkaekka, ugye ?
Namármost, mit is ír itt ?
"Ez az amit én sem tudok Mert még csak nézegettem munkákat, van még 3 vizsgám, majd csak utána akarok dolgozni. Ha német lennék, tiszta sor, de így, hogy külföldi vagyok, nem tudom, hogy kell-e a magyar is, megigényeljem-e azt is, vagy elég csak egy németet igényelni? Konkrétan: Führungszeugnis van írva az elvárásoknál"

mivel németben német álláshirdetéseket böngészget, ahol "führungszeugnist" kérnek és nem "Erkölcsit" Akkor ? :P :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!