eva1120-ék esélyei

Több
12 éve 3 hónapja #12186 Írta: eva1120
eva1120 válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

Sajnos nincs más.És ha csak minden második hónapban kapja a bejelentett 1800 euróját abból már elvagyunk.Miért nem keresek kint sem többet ?Ön kint dolgozik?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #12189 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

astarta írta: A 400 euró a minijobok fizetése, amiért hetente csak 2-3x kell bemmenni dolgozni pár órát... Tehát nem teljes állás.A húgom Mo.-on viéken egy Rossmannban üzletvezető. Kevesebbet kap vezetőként, teljes állásban, mint aki itt a Rossmannhoz elmegy minijobra, és hetente 2-3x polcokat pakol pár órában...


Azt is mond el, hogy mindene (is) kevesebbe kerül! Ezt igy nem válthatd át!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #12190 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

eva1120 írta: Sajnos nincs más.És ha csak minden második hónapban kapja a bejelentett 1800 euróját abból már elvagyunk.Miért nem keresek kint sem többet ?Ön kint dolgozik?

Ne butáskodj, kedves Éva1120! Igen én kint dolgozom már 22 éve. Ha a férjed (s nem élettársad!) kéthavonta kap 1800€-t, abból itt kint nem tudok megélni, mert az havonta 900€ két főre + lakás, + rezsi +, akármi!! Itt egyébként csak kevés szakmában van minimálbér és nincs olyan országos bér mint otthon! A tarifák nagyon változóak!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12191 Írta: eva1120
eva1120 válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

jELENLEG MAGYARORSZÁGON LAKOM.Erre értettem amit írok.Mert itthon egy darabig elég.De ha kint lakik 22 éve akkor biztosan tud nekünk segíteni állás ügyben.Hisz látom nagyon tapasztalt.Ha megkérdezhetem milyen szakmában dolgozik?És én miért nem kereshetnék többet mint kint?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12193 Írta: astarta
astarta válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

DCT,
persze hogy így nem lehet átváltani, ez már sokszor lerágott csont itt.
De pl. a Rossmannon belül ugyanazok a termékek árai, sőt, van egy csomó minden, ami itt olcsóbb Németországban...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eva1120

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hónapja #12198 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: eva1120-ék esélyei

eva1120 írta: jELENLEG MAGYARORSZÁGON LAKOM.Erre értettem amit írok.Mert itthon egy darabig elég.De ha kint lakik 22 éve akkor biztosan tud nekünk segíteni állás ügyben.Hisz látom nagyon tapasztalt.Ha megkérdezhetem milyen szakmában dolgozik?És én miért nem kereshetnék többet mint kint?

Kedves Éva 1120! Bocs, ez nekem kicsit furcsa, itt tegeződni szoktuk! Én grafikus vagyok. Van ugyan másik három szakmám, de ezt fizetik meg. Ez csak egy gyorstalpaló tanfolyam volt és "műszaki illusztrátor"-nak csúfolják. Nem elismert szakma, csak amolyan "betanított munkás". Valószínű azonban hogy jól csinálom, mert a nagy szám ellenére már 11. éve a cégnél vagyok.....A vendéglátásban és a kereskedelemben nincsenek jó keresetek! Polcokat 400 eúróért egyetemisták rámolják, a raktárban is ilyen alkalmazottak pakolásznak, s a pincér nagyon függ a forgalomtól, (sokszor ez is minijob 400-ért) az alapjuk meg alacsony!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!