SCHUFA

Több
10 éve 8 hónapja #33019 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: SCHUFA

A legtöbb német sem tudja szerintem hogyan is kell pontosan ezt elintézni. A főnököm azt mondta, menjek be a bankomhoz és ott kiállítják nekem ezt az igazolást. Bementem, fogalma sem volt az ipsének, hogy miről beszélek, de azt biztosra mondta, hogy ott nem lehet. Átmentem egy másik bankfiókba, ott adták meg ezt az oldalcímet ahol elintézhetem. Itt meg csak regisztrálva lehet. Más infót nem kaptam egy némettől sem hogy lehet másképp elintézni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #33020 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: SCHUFA

Joey01 írta: A schufa.de oldalon lehet igényelni 18 euróért. .

Nagy tévedésben vagy! Nem nekem kell igazolnom, hogy fizetőképes vagyok (s nem vagyok listán), hanem az kéri le az adatokat, aki kiváncsi rám. (Bank, üzletház, bérbeadó, stb) S ennél is csak azt kapja meg, hogy listán vagyok, vagy sem! Máshoz semmi köze! Ha meg nem vagy listán akkor miért fizetsz 18 eurót? Sok a pénzed? Szivesen adok egy számlaszámot, ha nekem is küldeni akarsz 18 euront! (Én is irok cserébe egy levelet, hogy nem tartozol nekem.)
:chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #33021 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: SCHUFA

DECOTEXT írta:

Joey01 írta: A schufa.de oldalon lehet igényelni 18 euróért. .

Nagy tévedésben vagy! Nem nekem kell igazolnom, hogy fizetőképes vagyok (s nem vagyok listán), hanem az kéri le az adatokat, aki kiváncsi rám. (Bank, üzletház, bérbeadó, stb) S ennél is csak azt kapja meg, hogy listán vagyok, vagy sem! Máshoz semmi köze! Ha meg nem vagy listán akkor miért fizetsz 18 eurót? Sok a pénzed? Szivesen adok egy számlaszámot, ha nekem is küldeni akarsz 18 euront! (Én is irok cserébe egy levelet, hogy nem tartozol nekem.)
:chuckle:


Most már mindegy, tanulópénz. A tulaj is csak várta a papírt... szóval képbe vannak ők is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #33022 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: SCHUFA

Joey! Nézz körül légyszíves ha beléptél mire van lehetőséged mert én nem akarok leinformálni senkit és regisztráció előtt az oldalon kizárólag arról van szó, hogy ha regisztrálsz milyen adatokat kaphatsz meg másról! Szerintem úgy van ahogy DCT írta. Akinél jönnek ezzel a baromsággal mondja meg a tulajnak, hogy szépen reggel 18 pénzért az oldalon és azt kérdezget amit tud! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #33031 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: SCHUFA

Mi volna ha a guggolós fiúkat is megkérdeznéd. Habár ezek mind németül íródtak. :(
www.google.de/#bav=on.2,or.r_qf.&fp=9649...a+auskunft+kostenlos

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #33035 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: SCHUFA

zigeuner írta: Mi volna ha a guggolós fiúkat is megkérdeznéd. Habár ezek mind németül íródtak. :(
www.google.de/#bav=on.2,or.r_qf.&fp=9649...a+auskunft+kostenlos


Bocs' de mi értelme van ennek a "Selbstauskunft"-nak? Aki listán van, az úgy is tudja, mert erről értesítik hogy felkerült!
(Azt is tudja az illető, hogy miért!!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!