Norisbank

Több
9 éve 11 hónapja #36151 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Norisbank

Segítettem. Privátban megírtam a módját, hogyan tudjuk (egyelőre) megoldani a dolgot. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zpisti

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #36847 Írta: dietho
dietho válaszolt a következő témában: Norisbank

Üdv!
Én is most szeretnék bankszámlát nyitni a norisbank-nál, nekem is kellene egy kis segítség. Valahogy megoldható nekem is a privát beszélgetés, vagy csak itt a forum hozzászólásain belül?
Köszönöm válaszod!
Üdv, Tamás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36848 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Norisbank

Tisztázzuk! Milyen segítség? Privát beszélgetés nincs!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36849 Írta: dietho
dietho válaszolt a következő témában: Norisbank

A regisztráció során az egyik menüpontban lakcímet kér a regisztrációhoz, és csak német lakcímet enged beírni, valamint zárójelbe meg van jegyezve, hogy olyan címet kell megadni ami a szémélyes iratomban van. Na már most nekem még nincsen állandó lakcímem itt Németországban, és az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor megoldható-e a bankszámlaníitás valahogy úgy, hogy azt a címet írom be ahol most lakom a munkáltatómnál?

Köszönöm a választ!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36850 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Norisbank

A bankszámla bejelentett német lakcím nélkül almás! (Keresztben-hosszában csekkolnak...) A munkáltatónál hol laksz? Lakásában, munkásszállón? Jelentkezz be pl. da (vele megbeszélve)!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36851 Írta: zpisti
zpisti válaszolt a következő témában: Norisbank

Lakcímbejelentőd van már a munkáltatódnál? Mennyire megbízható? Mert elvileg oda fog menni minden banki levelezésed... Elvileg a Postident-es ellenőrzéskor csak a személyi igazolványod kéri el a postai alkalmazott, tehát nem ellenőrzi a lakcímedet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!