Norisbank

Több
9 éve 9 hónapja #36852 Írta: dietho
dietho válaszolt a következő témában: Norisbank

Lakásában lakom igen. Akkor beszélek vele, hogy van-e ilyre lehetőség. Köszönöm a választ.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36854 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Norisbank

"Elvileg a Postident-es ellenőrzéskor csak a személyi igazolványod kéri el a postai alkalmazott, tehát nem ellenőrzi a lakcímedet."


Elvileg azért kéri a személyidet, hogy többek között a címet is ellenörizze. Miután a magyarban ugye nincs benne (a magyar sem), ezért kérnie kéne a bejelentöt. Ha nem teszi, az pusztán mázli. Nekem volt már jópár postident-es akcióm, kb. 50-50% arányban kellett lengetnem a bejelentöt is. Most a helyi postán ismernek (a csaj az utcánkban lakik), így bejelentö már nem kell, de az igazolványt még így is mindig elkéri....
Másrészt a bankszámlanyitásnál a Schufá-nál is csekkolnak, ha nincs címed, vagy nem azt adod meg, ahova be vagy jelentve, nagy eséllyel el sem jutsz a postident-ig. (A Schufa nem csak negatív adóslista...az is nyilván van tartva, ha csak gondoltál rá, hogy részletre akarsz venni valamit.... :chuckle: )

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zpisti

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #36856 Írta: zpisti
zpisti válaszolt a következő témában: Norisbank

Teljesen igazad van gejza, mert engem is ismernek már a postán ;) Azért kérdeztem tőle, hogy van-e lakcímbejelentője, mert ugyebár az meg kötelező volna amúgy is, ha már lakik valahol...

Még annyit: köszi az ajánlót, elküldtem az igénylőlappal és egy hét múlva elkezdték küldözgetni a leveleket, bankkártyákat stb., így kb. két hét alatt mindent megkaptam A-Z-ig, így 3 hónap után várhatjuk az 50 tallért ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39830 Írta: katlaz
katlaz válaszolt a következő témában: Norisbank

Sziasztok! Úgy látom, elég régiek a hozzászólások a Noris Bankkal kapcsolatban, így érdeklődnék, hogy azóta tud-e valaki új infót mondani róla? Ugyanúgy meg vagytok vele elégedve? Az ajánlás alapján történő 50 eurós jóváírás azóta is működik? Köszönöm előre is a válaszaitokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39837 Írta: katlaz
katlaz válaszolt a következő témában: Norisbank

Szia gejza!
Norisbank ügyfél vagy még? És továbbra is pozitív a véleményed? Mert én most szeretnék számlát nyitni, és ha meg tudnánk oldani valahogy az ügyfélajánlást, jó lenne. :)
Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #39844 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Norisbank

Szia, itt vagyok, itt vagyok.... Igen, elégedettségem változatlan és az akció is tart még. Majd Gergő megadja a paramétereimet, ha rajtam keresztül csinálnád.
Údv.!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: katlaz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!