Norisbank

Több
6 éve 9 hónapja #40227 Írta: katlaz
katlaz válaszolt a következő témában: Norisbank

Kedves Gergő és Gejza! Már lassan 1,5 éve érdeklődtem a Norisbank felől, és akkor megkaptam a Gejza e-mail címét. Igaz, hogy addigra sajnos már máshol nyitottam számlát, amivel nem vagyok elégedett, és ha még mindig jó a Norisbankról a véleményetek, szeretnék arra váltani. Gejza, írtam Neked emailt már többször is a Gergő által megadott email címre, de nem tudom, hogy megkaptad-e, mert nem kaptam választ. kata.lazok@.. lennék.. Köszönöm előre is a válaszodat! Szép estét Mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40228 Írta: ricnag
ricnag válaszolt a következő témában: Norisbank

Szia! Anno még én nyitottam ezt a témát. Ha elküldöd az email címed, megbeszélitek a feleségemmel még ma, ő még a Norisnál van, én már nem. Mit szólsz?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: katlaz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #40237 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Norisbank

Sziasztok, elnézést miattam nem léphetett előrébb a dolog. Az eddig működő rendszer úgy tűnik nem működik többé sajnos és a fórumon kizárt, hogy ilyen e-mail címes bejegyzéseket megjelenítsünk ezért létrehoztam egy titkos csoportot a facebook-on. Csatlakozzatok mindketten ide (az alábbi linken éritek el) és itt kapcsolatba tudtok lépni egymással. Köszi a megértést

www.facebook.com/groups/119187275389833/

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #40337 Írta: béltom
béltom válaszolt a következő témában: Norisbank

Sziasztok lenne egy kérdésem,hogy lehet a Norisbanktól számlakivonatot kérni mert se postán se online nem kapok?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
5 éve 5 hónapja #40347 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Norisbank


DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!