Segítsetek lefordítani!

Több
12 éve 3 hete #15841 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

szemydavis21 írta: Ennyire nehéz albérletet találni kis költséggel?
Vagy rosszul állok neki?

Tulajdonképpen, igen. Rosszul állsz neki. Sokan keresnek olcsó és alacsony rezsijű megoldást.
Az ilyenek ezeken a weboldalakon mindenhol ott vannak, kérdés mennyi idő után pucolják.
Amúgy csodálkozom rajtad mert nem a múlt héten regisztráltál hozzánk, szóval minimum tucatnyiszor olvasnod kellett volna már ezekről a szalállas trükkökről de arról, hogy a dolog legnehezebb része az albérlet mindenképp.
Amit tehetsz: a 300 helyett, úgy 5-600-ban gondolkodsz. Csak szobát keresel. Panzióba kialkudsz egy kedvező havi árat. Én bemennék és megmondanám, hogy 400-ért érdekelne egy szoba még 30 másodpercig, 29, 28, 27... :laugh: ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szemydavis21

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #15844 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

:D Na igen ez az a hozzáállás amit te is képviselsz :)
És valószínű ez marad az ésszerű leggyorsabb megoldásnak,amúgy most is panzióban vagyok,de itt annyi volt a válaszuk hogy szó se lehet róla :)
Így nem zaklattam őket tovább.Nézegettem még a környéken panziókat és e-mail-eztem velük,de nem volt szándékukban 500 alá menni,és ahol néztem ott napi 50-60 euro Pro Tag volt a legalacsonyabb,egy kedves idős hölgy viszont mondta hogy személyesen kérdezősködjek a környéki kisebb falvakban hol van panzió.Még nem jutottam odáig.
A válaszodra,az átverős albérletekről nem olvastam még,arról hogy nehéz találni annyi maradt meg hogy eléggé megválogatják a tulajok,mivel bőven van kereslet,de ez érthető.
Ezzel kapcsolatban leginkább ezt a pansion-s dolog maradt meg,ami rám hatással volt,mert nyilván látom hogy van 900E fölötti Mietwohnung 3000 kaution meg c.a 3000 provision,de hát én akkor se költenék ennyit lakásra ha szórhatnám a pénzt :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #15846 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

Havi 500 stuttgarti panzióért nem rossz szerintem. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #15848 Írta: szemydavis21
szemydavis21 válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

Na miután jól beOFFoltuk ezt a topikot is megköszönöm a "pofont" és legközelebb is jövök. :D
Egyszer még biztosan hogy egyenesbe álljak. xD
Valamit mindenképpen intézek,legfeljebb rábeszélem az idős nénit hogy én leszek a kutyasétáltatója,és ezért CSAK egy ágyat kérek ;) :D
Biztos örülne neki =))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hete #15850 Írta: lantika
lantika válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

nézz szét itt: www.null-provision.de/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szemydavis21, Alex1992

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 3 hete #15860 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Segítsetek lefordítani!

szemydavis21 írta: Ezzel kapcsolatban leginkább ezt a pansion-s dolog maradt meg, ami rám hatással volt, mert nyilván látom hogy van 900E fölötti Mietwohnung 3000 kaution meg c.a 3000 provision, de hát én akkor se költenék ennyit lakásra ha szórhatnám a pénzt :)

Nos, igen! Ennél ugyebár azt kell nézni hogy kinek mi az igénye! A kaució nem veszeik el, ezt visszakapod (elvileg kamatostól), provizió csak akkor van ha közvetitöhöz mész és nem magad keresel hanem mással végezteted el ezt a munkát.....
Nagy városban 900€/hó az normális ár. Falun sokkal olcsóbban kapsz lakást! Szerintem nagyon is fontos, hogy hogyan lakik az ember. Számold csak ki a panziós 20€/nap összeget. Ez ~600€ 30 napra.......Hát ennyiért lakom most 87 négyzetméteren s nem egy lyukban! Igaz itt van még rezsim, de ez tölem függ, hogy mennyi!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!