Ingyenélők Németországban

Több
12 éve 1 hónapja #16556 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

kriemhild írta: Azért ne kapjon pénzt, mert a magyar befizetett nyugdíjat sem fizetik annak, aki itt él.
EU ide vagy oda! !


Ezt mibol gondolod?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16559 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

kriemhild írta: Természetesen az EU-val kapcsolatosan a magyarok zöme nagy tévedésben van.
1. Az EU nem azt jelenti, hogy ami elönyöm van (lenne) belöle, azt használjuk ki, amit befizetni kellene, abba meg ne szóljon bele senki, mi megörizzük a szuverinitásunkat..!

Ez nemm uj, ez a Thatcherismus. Anglia mai napig nem fizeti a sulyának megfelelö összeget, de élvezettel vétózgat ha nem tetszik valami.
Ami angliának jó a magyaroknak sem árthat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #16571 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

Nah, ez egy jó téma úgy látom.....rágni fogjuk mint a gumicsontot.

Én személy szerint, mivel úgy lettem nevelve és belső indíttatásból is ellenzem, soha életemben senkitől semmilyen segélyt nem igényeltem és nem is kaptam. Mélységesen lenézem az életerős embereket akik a munkájuk helyett a "ha már adják fogadd el" elvet vallva mások megtermelt befizetésén élősködnek. Ja és ehhez még elméletet is gyártanak, hogy "na nehogymá, ha aggyák akkómá majd elköltöm".

Itt is az ÉN istenítése az ami beugrik a közösség érdekeit teljesen kihagyva.
Aztán a sok ÉN istenítő csodálkozik, hogy a németnek miért megy a magyar meg miért van a béka segge alatt :S (persze még ezer meg egy oka van ennek is)

Csodálkozunk a sok magyar szabályozón ami az életünket nehezíti, pedig mindnek az oka az, hogy az "ingyenélő, okoskodó, munkakerülő,lehúzós" honfitársaink miatt a szabályozókat muszáj a végletekig szigorítani. Na ezek a szerencselovagok most kiszabadulnak és ahogy írtátok "portyázva" végig élősködik europát.
A tisztességes magyar meg így lesz keleti koszos féreg.

Mint anno Bécsben ki volt írva a boltokban magyarul "magyar ne lopj" A pofámról leégett a bőr....

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta, ZsanPi, eszge

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 1 hónapja #16591 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

En megertem azt is, akinek szüksege van segelyre, es ne nezem le ezert. De erdekes, hogy egyesek munkakereses helyett azt keresik, mennyi segelyt kaphatnanak.
De mindenkinek a sajat dolga,,,,
Egyre azonban figyelni kell: ha valakinek a nemet allam fizet segelyt, vagy egyeb juttatast, akkor bizony alaposan megnezik, mire költi az, aki kapja. Ha jol tudom, eleg reszletesen utananeznek a költsegeknek.
sziasztok:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 1 hónapja #29470 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

illetve az önkormányzathoz (hogy én most költöztem ki, és szeretnék itt élni) akkor elvileg kapnék 3 hónapi munkanélküli támogatást, aminek az a feltétele, hogy 3 hónap alatt munkát kell találnom. Nem hallottam még ilyen dologról, tud esetleg valaki erről valamit? Igaz ez az infó?

Hogy a faßba ne, rad vartak eddig is hol voltal ?? :angry:
Te összeteveszted a BRD-t (??? nem jön be mi?) a Lenini Kommunizmussal.
Baßog addig addig fogjatok ezt a szemet jatekot jatszani, mig benneteket is egy
sorba raknak a ciganyokkal, bulgarokkal es be fognak meg annak is inteni, aki
esetleg tenylegesen ra lenne gyermekeivel szorulni.
Mar sajnos odaig jutottunk, hogy nem azt közli a TV vagy a Medien, hogy
roman vagy bulgar, hanem egybeveszik az egesz keleti blokkot, ha ilyen szemetsegekröl
van szo.
Nem szegyenled magad ? :finger:
Hol van mar az a nagy kurva magas magyar büszkeseg ?? :angry:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: eszge

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29476 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

Valóban nagyon csúnya dolog csak azért kijönni, hogy ne dolgozz csak ellébecolj a segélyekből! És, mint Decotól megtudtam, mindig az egyén a felelős! Akkor ebben most ki is a hibás? Az az egyén aki ezt ki akarja használni, vagy az az egyén aki ezt lehetővé tette vagy az az egyén aki lehetővé tette, hogy valaki lehetővé tegye , vagy az az ember aki végrehajtja amit megszavazott sok egyén? Mert ennyi ember már nem lehet hibás, mert az már csoport! :laugh: :laugh: :laugh:
oké, komolyra fordítva, tényleg nagyon nem szép ha valaki csak ezért jön ki. Szerintem erre sok tartomány már rájött, mert nálunk ilyen nincs! Én is regisztrálva vagyok, de nem kapok egy fityinget sem...igaz én barom mondtam, h nem kérek, csak munkát keresek...lehet, hogy itt basztam el! :woohoo: :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!