Ingyenélők Németországban

Több
10 éve 10 hónapja #32007 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

mahlzeit írta: Olyan szintu iskolat kaptam az emberi kapcsolatokrol, hogy azota is melyen szegyenlem magam milyen kepem volt elotte a torokokrol!

Teljes mértékben egyetértek veled, csereüdültetés/cserediák programok volt a napokban a téma egy beszélgetésnél. Mindenki lesett amikor Törökországot javasoltam. Persze valójában mindegy csak menjen a gyerek minél többször, hosszabb időre és több helyre de Törökország szerintem alap.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #32008 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Ingyenélők Németországban

Gergoo írta:

mahlzeit írta: Olyan szintu iskolat kaptam az emberi kapcsolatokrol, hogy azota is melyen szegyenlem magam milyen kepem volt elotte a torokokrol!

Teljes mértékben egyetértek veled, csereüdültetés/cserediák programok volt a napokban a téma egy beszélgetésnél. Mindenki lesett amikor Törökországot javasoltam. Persze valójában mindegy csak menjen a gyerek minél többször, hosszabb időre és több helyre de Törökország szerintem alap.

Igen:) En meg nem nagyon lattam olyan embert akit ne erintett volna meg Torokorszag mikor ott jart. Nem egy ny-europai ismerosom van aki nem akar eljonni onnan:)
Ha meg csereudultetes, fiatalon az maga lehet a paradicsom!:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!