Milyen autót vegyek?

Több
11 éve 8 hónapja #22162 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

Egy kis segítség a döntésekhez. :evil:
milyen autót vegyek

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 8 hónapja #22168 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

zigeuner írta: Ez hobby, vagy anyagi okokból kényszerülsz ilyen szönyüségekre?[/color][/i][/b]

Na, ez a megnyilvánulásod is ékes bizonyítéka annak, hogy Te sokszor nem tudod mihez és miért is szólsz hozzá. :woohoo:[/quote]

Nem egészen! Ne is haragudj de ez:

IFA F9" de én már 1000-es Wartburg motort tettem bele szinkron váltóval. Így már repült a kicsike a 16-os cipellőkön.

egyszerüen meghaladja a szellemi képességeimet, hogy 2012-ben miért kell valakinek ilyet csinálnia! Ezért a kérdésem HOBBY (akkor megértem) vagy anyagi kényszer. Nos ez utóbbi esetben alaposan elszamolhattad magad!
Ilyen dolgokat az 1980-as évek elején, az NDK-sok szoktak csinálni, s mit ne mondjak, valóban anyagi kényszerböl! Ha viszont hobbyból, "össze jön e?, meg tudom e csinálni?" alapon, akkor viszont jó hecc lehetett! Nos ezért szóltam hozzá, hogy informálj bennünket!
;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22174 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

DECOTEXT írta:

zigeuner írta: Ez hobby, vagy anyagi okokból kényszerülsz ilyen szönyüségekre?[/color][/i][/b]

Na, ez a megnyilvánulásod is ékes bizonyítéka annak, hogy Te sokszor nem tudod mihez és miért is szólsz hozzá. :woohoo:


Nem egészen! Ne is haragudj de ez:

IFA F9" de én már 1000-es Wartburg motort tettem bele szinkron váltóval. Így már repült a kicsike a 16-os cipellőkön.

egyszerüen meghaladja a szellemi képességeimet, hogy 2012-ben miért kell valakinek ilyet csinálnia! Ezért a kérdésem HOBBY (akkor megértem) vagy anyagi kényszer. Nos ez utóbbi esetben alaposan elszamolhattad magad!
Ilyen dolgokat az 1980-as évek elején, az NDK-sok szoktak csinálni, s mit ne mondjak, valóban anyagi kényszerböl! Ha viszont hobbyból, "össze jön e?, meg tudom e csinálni?" alapon, akkor viszont jó hecc lehetett! Nos ezért szóltam hozzá, hogy informálj bennünket!
;)[/quote]

Ezt most csak Te érted félre egyedül...vagy Mi nem értjük.... :ohmy:

(Bitte! visszaolvasnál...?)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #22176 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

DECOTEXT írta:

zigeuner írta: Ez hobby, vagy anyagi okokból kényszerülsz ilyen szönyüségekre?[/color][/i][/b]

Na, ez a megnyilvánulásod is ékes bizonyítéka annak, hogy Te sokszor nem tudod mihez és miért is szólsz hozzá. :woohoo:


Nem egészen! Ne is haragudj de ez:

IFA F9" de én már 1000-es Wartburg motort tettem bele szinkron váltóval. Így már repült a kicsike a 16-os cipellőkön.

egyszerüen meghaladja a szellemi képességeimet, hogy 2012-ben miért kell valakinek ilyet csinálnia! Ezért a kérdésem HOBBY (akkor megértem) vagy anyagi kényszer. Nos ez utóbbi esetben alaposan elszamolhattad magad!
Ilyen dolgokat az 1980-as évek elején, az NDK-sok szoktak csinálni, s mit ne mondjak, valóban anyagi kényszerböl! Ha viszont hobbyból, "össze jön e?, meg tudom e csinálni?" alapon, akkor viszont jó hecc lehetett! Nos ezért szóltam hozzá, hogy informálj bennünket!
;)[/quote]
NA ezzel igazoltad Zigeuner megallapitast! :) :) Pottyet olvass vissza, mielott billentyuzetet ragadsz:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26108 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

Gergoo írta:

mahlzeit írta: Mi lenne ha maradnank az autolopas temanal? :)

Szuper ötlet! :laugh:

:) Ez a ki milyen autot kedvel, elso vagy hatso kerek, kis nagy, benzin-dizel topic amugy mehetne vmi "Nemet kultura" topicba:) Ez errefele tenyleg fo kerdes es emberek tenyleg kepesek ezen hajba kapni, marmint a nemetek. Van 2 kollegam, aki nem hajlando csak "roncsokat" venni, mert amortizaljak az autokat. A masik kepes elmenni 15x kiprobalni egy autotipust, hogy biztosan az e a jo. Majd jon a kerdes, hogy lizingeljen vagy vegyen flotta kedvezmennyel uj autot. A legtobben uj autot preferalnak es az en kornyezetemben vagy VAG csoportos autot vagy Mercedest vesznek. De csak nemetet, mert tamogatjak a helyi ipart:) Egyedul az asszisztens csajszinak van Mazdaja. JA es csaladonkent min. 2 auto.
Ha mar off, akkor legyen kover lud:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26110 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Milyen autót vegyek?

Van ilyen topik, most kapcsoltam! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!