Autólopásvédelem

Több
11 éve 6 hónapja #26042 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

a témához visszatérve: legfőképp nem az a lényeg, h hogyan védesz (rfid, kapcsoló, reed-relé, stb) hanem, hogy MIT??bármilyen védelmet rakhatsz pl a benzinpumpára, ha 3 perc alatt rákötnek egy akksit és már megy is....

ha tutira akarsz menni, akkor blue16 vagy pajzs védelem :)
viszont Neked az volt a kérdésed, hogy mi az a védelem, ami egyszerűen visszaalakítható, illetve alig vesznek észre a szervizben :)

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 hónapja #26044 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

mahlzeit írta: Hat ha meg nem probaltal soha hatsokerekes nemet autot, mint pl. Mercedes, BMW, akkor tedd meg, mielott kritizalod. Tudod ezek nem ladak..A japan autokrol is lehetne beszelni, foleg azokrol amiket szorgos angol munkasok szerelnek ossze:)

TUSÉ!
Te beszéltél viszont, a szuper jó német autókról s hogy más nem fog soha a garázsodban állni! Egyébként van több BMW és mercedes ami fornmehajtású! (Nekem volt BMW-m, s nem is öreg.) A hátsókerék meghajtás szuper, ha száraz az út, vagy parkolsz valahol.....

A kocsim közel 180 lóerös (177) nedves úton vagy kanyarban ha gázt adok arra egy, amerre kormányzom.

A BMW-vel csak faroltam ha nem kormányoztam ellen....vagy nem adtam gázt! Nem kell bemutatni. Aztán ha meg hó vagy jeges volt az út akkor csak lépésben! A fogysztása meg már beteges volt....igaz benzines volt! (Hamar túladtunk ajta.)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #26075 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Hat ha meg nem probaltal soha hatsokerekes nemet autot, mint pl. Mercedes, BMW, akkor tedd meg, mielott kritizalod. Tudod ezek nem ladak..A japan autokrol is lehetne beszelni, foleg azokrol amiket szorgos angol munkasok szerelnek ossze:)

TUSÉ!
Te beszéltél viszont, a szuper jó német autókról s hogy más nem fog soha a garázsodban állni! Egyébként van több BMW és mercedes ami fornmehajtású! (Nekem volt BMW-m, s nem is öreg.) A hátsókerék meghajtás szuper, ha száraz az út, vagy parkolsz valahol.....

A kocsim közel 180 lóerös (177) nedves úton vagy kanyarban ha gázt adok arra egy, amerre kormányzom.

A BMW-vel csak faroltam ha nem kormányoztam ellen....vagy nem adtam gázt! Nem kell bemutatni. Aztán ha meg hó vagy jeges volt az út akkor csak lépésben! A fogysztása meg már beteges volt....igaz benzines volt! (Hamar túladtunk ajta.)

En ilyet soha nem mondtam, nem tudom honnan szeded hogy en nemet auto manias lennek:) En csak azt mondtam, hogy probald ki a hatsokerekeseket.Nem ladak. Manapsag egy Mercedes, BMW nem fog neked "farolgatni", hacsaknem kapcsolod ki az elektronikat. Havon se kell menni gyok 2-vel. INkabb ne okoskodj.
En nem szoltam le a toyotat, csak megjegyeztem, hogy nem japan autoban ulsz a te logikad szerint. Hanem angolban.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #26081 Írta: dreizwanzig
dreizwanzig válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: Hat ha meg nem probaltal soha hatsokerekes nemet autot, mint pl. Mercedes, BMW, akkor tedd meg, mielott kritizalod. Tudod ezek nem ladak..A japan autokrol is lehetne beszelni, foleg azokrol amiket szorgos angol munkasok szerelnek ossze:)

TUSÉ!
Te beszéltél viszont, a szuper jó német autókról s hogy más nem fog soha a garázsodban állni! Egyébként van több BMW és mercedes ami fornmehajtású! (Nekem volt BMW-m, s nem is öreg.) A hátsókerék meghajtás szuper, ha száraz az út, vagy parkolsz valahol.....

A kocsim közel 180 lóerös (177) nedves úton vagy kanyarban ha gázt adok arra egy, amerre kormányzom.

A BMW-vel csak faroltam ha nem kormányoztam ellen....vagy nem adtam gázt! Nem kell bemutatni. Aztán ha meg hó vagy jeges volt az út akkor csak lépésben! A fogysztása meg már beteges volt....igaz benzines volt! (Hamar túladtunk ajta.)

sztem ezt nekem szántad és már megint félrebeszélsz.
Te azt mondtad, h a toyotanal nincs jobb. én annyit mondtam, hogy nekem a BMW az autó és semmi más. ez az ÉN SAJÁT véleményem és saját magamról beszéltem. nem azt mondtam, hogy a BMW a legjobb, csak azt, hogy számomra nem létezik jobb.
kérlek mondj egy bmw-t, ami elsőkerék meghajtású.....................

[img]images/O-zapft-is!-T-Shirts.jpg[/img]

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 6 hónapja - 11 éve 6 hónapja #26085 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

mahlzeit írta: En ilyet soha nem mondtam, nem tudom honnan szeded hogy en nemet auto manias lennek En csak azt mondtam, hogy probald ki a hatsokerekeseket. Nem ladak.quote]

#25595 számú beírásod:
...számomra semmi nem autó, ami nem német és nem hátul hajt,
adhatnának 1000 év garit, akkor se érdekelne más.
NO COMENT


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja - 11 éve 6 hónapja #26101 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Autólopásvédelem

DECOTEXT írta:

mahlzeit írta: En ilyet soha nem mondtam, nem tudom honnan szeded hogy en nemet auto manias lennek En csak azt mondtam, hogy probald ki a hatsokerekeseket. Nem ladak.quote]

#25595 számú beírásod:
...számomra semmi nem autó, ami nem német és nem hátul hajt,
adhatnának 1000 év garit, akkor se érdekelne más..
NO COMENT

Ezt a 25595-os hozzaszolasban dreizwanzig irta nem en! Mit keresek en itt mar megint a pinokkioval??:) Hidd el tokeletesen hidegen hagy ki milyen autoval jar. Mi lenne ha maradnank az autolopas temanal?:) A toyotat meg a bmw-is ugyanugy ellop(hat)jak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!