EU nyugdíj

Több
10 éve 5 hónapja #34577 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

Mire neked ez aktuális lesz szerintem nem lesz EU (legalább is Magyarország nem lesz tagja), szóval ne feccölj még nagy energiát ebbe! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 5 hónapja #34578 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

Gergoo írta: Mire neked ez aktuális lesz szerintem nem lesz EU (legalább is Magyarország nem lesz tagja), szóval ne feccölj még nagy energiát ebbe!


Ne tréfálj. Nem vagyunk Norwegia. Ha az EU "kivonul" Mo.-ról az felér egy harakirivel. Nézd meg, hogy ami tényleg pénzt, hoz az az EU-ból települt be. (Csak példaként: gépkocsigyártás.) Hol akarsz piacot szerezni? Az oroszoknál meg Kinában? Mondj három olyan csak magyar terméket, amit sikeresen exportálunk.

(Az örömlányokat hagyd ki, mert ebben ugyan csúcs vagyunk,
de nem hoz a konyhára, csak annak aki eladja magát...........!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34579 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

Ott a pont. ;) Kína :chuckle: Bizony, most mondj Te 3 olyan terméket amit nem gyártanak :laugh:
Nem tudom a a januári változásokkal kapcsolatban mit olvastál de Romániával, Bulgáriával simán egy lapon említenek minket :chuckle: és inkább fizetnének nekik valami "válj európaivá" támogatást csak ne jöjjenek! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34581 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

Gergoo írta: Ott a pont. Kína Bizony, most mondj Te 3 olyan terméket amit nem gyártanak
Nem tudom a a januári változásokkal kapcsolatban mit olvastál de Romániával, Bulgáriával simán egy lapon említenek minket és inkább fizetnének nekik valami "válj európaivá" támogatást csak ne jöjjenek!


Képben vagyok csak, hogy ezzel az a gond, hogy a románok és a bulgárok "jönnek fel", mi (magyarok) meg stagnálunk! Nézd csak meg, hogy egy "fikányi" Szlovénia a 2 millió lakosával hol áll! A bolgárok és a románok meg amúgy is már itt vannak Németországban. A szomszédom is bolgár, programmozó, saját itteni céggel, s 4 alkalmazottal. Angela meg most igyexik megváltoztatni a szociális támogatások jogi hatterét, mert a 3 hónapos határ, ez nagy gány! Ezt még a német jóléti állam sem bírná sokáig!

No, de ez még mindig nem ad választ a kérdéseimre a nyugdijjal kapcsolatban! Egyébként én teszek rá nagy ívben, hogy EU vagy sem. Nekem így is úgy is lesz nyugdijam. Ha meg Mo. már nem EU, akkor két nyugdijam lesz!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34582 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

"Mondj három olyan csak magyar terméket, amit sikeresen exportálunk."


Csikosch-gulasch-paprika. Meg is van a három... :laugh:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34583 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: EU nyugdíj

"Ha meg Mo. már nem EU, akkor két nyugdijam lesz! "


Kettö ???? A kis optimista... :chuckle: Én a magyarra biztos nem vennék mérget. Biztos, hogy képben vagy ?

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!