Vállalkozás Németországban

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #251 Írta: Charlie
Charlie válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

tomi1974 írta::

Sziasztok!

Mi most adtuk be a vállalkozoira az igényünket a feleségem nevére de neki magyarországon van még rendezetlen adó tartozása ,nem tudjátok utána néznek a nagykövetségen a magyarországi dolgaidnak? :S

Szia,
2 hónapja van vállalkozóim, (tudtommal) nekem nem néztek utána semminek. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #252 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Hát remélem nekem sem fognak!!Köszi a választ!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #254 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Nem neznek utana!
16 eve Németországban elek es cegek alapitasaval foglalkozom.
Nyugodjatok meg!!! :cheer:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #256 Írta: tomi1974
tomi1974 válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Hát annak öszintén örülök mert nem állt ugyan szándékomban összegyüjteni ennyi tartozást de a magyarországi vállakozok életét rendesen megkeseritik otthon ,befizettem a pénzt egy hét mulva jött a levél fizessek be megint kb ugyaannyit ..de hogy mire....ök megmagyarázták!!!Merre felé laksz?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #264 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Bodeni To közeleben, nem messze a Svajci hatartol.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #272 Írta: Ancsi
Ancsi válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Sziasztok! Egy kis tanácsot szeretnék kérni! A minap lehetőségem adódott, hogy kiváltsam a vállalkozói igazolványt és ebben egy illető segít is nekem, természetesen némi anyagi hozzájárulással! Nagyon tisztességesnek tűnik az illető és nem hiszem hogy átverés lenne! Azért leírom a részleteket! Megbízási szerződéssel lennénk egymás felé később szerződés, melyben 150 euro-ért munkát közvetít ki nekem, minimum egyet, segít 100%-osan a hivatali elintézésekben (igazolvány, lakás bejelntés, nyugdíj/tb biztosítás), könyvelővel és ügyvéddel dolgozik együtt, a leendő munkákból amit kiközvetít nekem, vagy 15%-ot kér vagy 2 euro-t óránként, a későbbiekben ha bármi féle bajom lenne, hivatalos levél stb...azt intézi nekem, fordít ha kell, ezt takarja az a 2 euro vagy 15% amit a jövőben fizetek majd neki a munkaközvetítésért!
Ez így nekem azért megfelelőnek hangzik a többihez képest, amiket itt olvastam vagy hallottam már sajnos, hogy hogy jártak a többiek! Kérnék egy kis tanácsot, vagy tapasztalatot vagy bármi féle hozzászólást, hogy hogyan döntsek az ügyben!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!