Vállalkozás Németországban

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #273 Írta: Krajcar
Krajcar válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Ancsi írta::

Ez így nekem azért megfelelőnek hangzik a többihez képest, amiket itt olvastam vagy hallottam már sajnos, hogy hogy jártak a többiek! Kérnék egy kis tanácsot, vagy tapasztalatot vagy bármi féle hozzászólást, hogy hogyan döntsek az ügyben!

Tobb mint 3 honap alatt rengeteg "kozvetitovel" volt szerencsem kapcsolatba kerulni es szerintem csodak nincsenek. Aki valoban ki tud kozvetiteni teged az nem igy csinalja. Persze tevedhetek. Valaki ajanlotta itt a forumon, hogy keress ra az illetore (telefonszamara) a keresokben.
Ha nincs ra talalat az is gyanus! Kerj referenciat tole!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #274 Írta: Zita
Zita válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Engem ajanlott a Gurvitz Szilvia telefonszammal, a testverenek csinaltam ceget Dortmundban es meg most is összeköttetesben vagyok velük pedig 550km tölem. De ha valami gondjuk van es tudok segiteni, segitek nekik.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #279 Írta: Petya
Petya válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Ancsi írta::

Ez így nekem azért megfelelőnek hangzik a többihez képest, amiket itt olvastam vagy hallottam már sajnos, hogy hogy jártak a többiek! Kérnék egy kis tanácsot, vagy tapasztalatot vagy bármi féle hozzászólást, hogy hogyan döntsek az ügyben!

Amiert megfelelonek hangzik annak az az oka, hogy igeretek. Amiket viszont akar itt is olvashattal azok mar fejlemenyek, vegkifejletek.
En is csak hasonlot tanacsolnek, ovatosan!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #281 Írta: Ancsi
Ancsi válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Azt nem írtam de én már kint élek Németországban, és hát ez az illető aki segít elintézni a dolgokat, ő is itt él kint! Itt született, de tud magyarul! Voltunk a lakásán személyes elbeszélgetésen is, és azért írtam hogy megbízhatónak látom az illetőt, persze ezt nekem kell eldönteni, csak hát több szem többet lát! Sokan voltak már nála, akik így kezdték, idősebb és fiatalabb egyaránt! Amit mondott hogy kevés az akinek nem büdös a munka, ezt szó szerint mondta, a legtöbb probléma a férfi munkaerővel van, a nőkkel nincs gond, de viszont azok kevesebben is vannak itt kint, ebben a formában! Nekem csak a munkaközvetítésben fog segíteni és a hivatalos intézésekben, mert lakásom és egyéb dolgaim már vannak! Mit veszíthetek? 200 euro-t?! Mert ha van meghatalmazás, akkor ő is veszít, ha nem tartja magát a leírtakhoz stb!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #282 Írta: Krajcar
Krajcar válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

Ancsi írta::

Voltunk a lakásán személyes elbeszélgetésen is, és azért írtam hogy megbízhatónak látom az illetőt, persze ezt nekem kell eldönteni, csak hát több szem többet lát! Sokan voltak már nála, akik így kezdték, idősebb és fiatalabb egyaránt! Amit mondott hogy kevés az akinek nem büdös a munka, ezt szó szerint mondta, a legtöbb probléma a férfi munkaerővel van, a nőkkel nincs gond, de viszont azok kevesebben is vannak itt kint, ebben a formában! Nekem csak a munkaközvetítésben fog segíteni és a hivatalos intézésekben, mert lakásom és egyéb dolgaim már vannak! Mit veszíthetek? 200 euro-t?! Mert ha van meghatalmazás, akkor ő is veszít, ha nem tartja magát a leírtakhoz stb!

Ha sokan kezdtek mar sikeresen altala akkor az jo referencia, ebben az esetben engem is erdekel, kerlek kuld el privatban az elerhetoseget. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Athena
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #286 Írta: Athena
Athena válaszolt a következő témában: Vállalkozás Németországban

SZia Zita!

Mit értesz az alatt, hogy cégalapítással foglalkozol? Hasznos tippeket adsz, esetleg segítesz a bürokratív ügyek intézésében (Gewerbeanmeldung, Finanzamt, Meldebehörde, stb...)?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!