Biztosítás igazolása

Több
8 éve 9 hónapja #39580 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Én se szeretem, ha hivatalos levél jön! Pedig még csak nem is éltem az átkosban ,mégse szeretem.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39581 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Csibijuza írta: Énnekem nem lehet luk közte, mert a pár napokat, heteket,amit itt nem voltam biztosítva, otthon befizettem,mert olcsóbb. Luk nincs, azt tuti :D


Írtam már korábban mint az egyik lehetséges ok, hogy a kijelentkezés után befizetésed volt! Szóval ezért van! Megfejtettük (megfejtettem) :) lépjünk már túl a témán mert úgyis elkezdted ezt a "kirabolnak" puffogást amikor most már egyértelmű, hogy magadnak köszönheted az egészet!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39582 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Soha nem volt még ilyen dolgom az adóhivatalokkal, se otthon se itt, értem? Nem ismerem az otthoni ügyeket, meg ilyen olyan portálokat, programokat, mert soha nem volt rá szükségem még. Honnan kellene ezt tudom, ha eddig még nem találkoztam ilyennel? Te is elkezdted vhol, ugye? Valamikor neked is elmagyarázták,mert nem volt egyértelmű, igaz?
Komolyan mondom, már megint letorkollva érzem magam a hsz-ed miatt.
S nehogy félreértsd: a tipp jó, h csináljak ügyfélkaput, csak a tálalás nem tetszik.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #39585 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Te is olyan nagyon okos vagy! Mindjárt leborulok elébed és elsírok egy éneket.
CSak ha sehol se fizetsz,akkor meg még jobban megszívod. Itt drága ott meg így szívsz. Na, ennyi, Sherlock.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39586 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Nem ártana olvasgatnod a fórumot, használni a keresőt, keresni a googleben, a biztosításodat sem ártana átolvasni mert 30 napig (vagy több) még biztosított maradsz ha meg is szakítod a munkaviszonyodat és nincs befizetés de a legfontosabb, hogy puffogás + nem tetszik a tálalás helyett el is olvashatnád amiket válaszolnak neked itt!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #39587 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Biztosítás igazolása

Csibijuza írta: Pisti, de ha erről a kutya se szól? Érted...... Tb-m egy volt, mindig ugyanoda kértem a biztosítást, tőlük jött is igazolás, h mikortól vagyok náluk stb. Ezt elküldtem a NAV-nak.

Munkaadóm volt több is, s azoknak a dokumentumait az ALGI kérésnél az AA zsebrevágta. Pár helyről van nekem ugyan másolatom, de nem mindtől. A mostani cégnél meg épp egy hete kezdtem. A lakcímbejelentő minek nekik? Énnekem nem lehet luk közte, mert a pár napokat, heteket,amit itt nem voltam biztosítva, otthon befizettem,mert olcsóbb. Luk nincs, azt tuti :D

Jol ertem, hogy a nemet EÜ biztositasi papirodat a magyar TB kijelentkezeshez a NAVhoz kuldted? VAgy mar csak most kuldted nekik mikor be akarnak hajtani? Mert ha az elso eset az nem jo. TB formon, a TB-nek kell kuldeni a kijelentkezest. NAV-nak semmit! (Addig nem mig nem akarnak behajtani valamit)

Masreszrol ahogy Gergoo is irta, ha itt elkezdted fizetni es kozben volt lyuk, azaz itt nem dolgoztal, nem fizetheted a magyar TB-t! CSak mert az olcsobb. Mindig ott fizeted ahol rezidens vagy. HA itt elsz, akkor nincs valasztas. HA elkezdted fizetni a magyart kozben akkor az gaz. Mert igy kimagyarazod a magyar TB-t, hogy itt eltel. de akkor meg jonnek a nemetek es nem havi par ezer Ft..
De lehet felreertettem amit irsz..
Mindenesetre nezd azert meg a datumokat mikor jelentkeztel ki a magyarbol, milyen formanyomtatvanyon es utana hova mennyit fizettel.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!