Németországi festő munka?

Több
13 éve 5 hónapja #2287 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Sziasztok, elnézést, estig dolgozok, utána meg mire a két gyerektől hozzáférnék a géphez, elalszok.
Válasz Cosy: Elvileg fel vagyok készülve, ugyanis a hőskorban / 1990-1992/ már végigjátszottam a német munka témát, csak azóta ugye bejött ez a vállalkozósdi, amihez nem fűlik a fogam. A szállás munkásszállás ( szerintem konténer telep ), bejárási költség nincs. Ideiglenesen jó, aztán majd meglátjuk.

Visszatérve az eredeti topikcímhez,
mamuci55: ma reggel tették fel a nagy hirdetési oldalra a Váradi féle céget, nem másolom be, csak a címet:
Újabb csaló!!! - Budapest, I. kerület
Ugye, szokás szerint nincs aláírva.
Kellemes hétvégét mindenkinek: Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mamuci55

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mamuci55
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2297 Írta: mamuci55
mamuci55 válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Köszönöm szépen az infót!Szerencsére pénzt nem adtunk csak vártuk a telefont.De őszintén szólva örültem is,hogy nem jelentkezett.Most csak az motoszkál a fejemben,hogy a férjem adataival nem tud e visszaélni?Gondoltam talán egy bejelentést kellene tenni a rendőrségen.Ti mit gondoltok?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2299 Írta: Miklós
Miklós válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Kedves Mamuci !
Megpróbálhatod bejelenteni, a kérdés, hogy mivel lehet vádolni:
munkát igért, de nem teljesített - ez szerintem nem bűncselekmény,
adatokkal való visszaélés - tudni kellene bizonyítani.
Pénzt nem fizettetek, tehát anyagi kár nincs, max. az átverés miatti idegeskedés, hát, nem tudom megéri-e ezek alapján a rendőrségre járkálni.
Úgy is fel lehet fogni, hogy a tanulópénz meg van fizetve, a legközelebbi ajánlat előtt ellenőrzés, mindenütt, ahol csak lehet, és csak utána aláírás. Előre fizetni meg TILOS.

Az viszont egy jó kérdés, hogy a megküldött adatokkal valaki vissza tud-e élni, ez engem is érdekelne.
Miklós

"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk;
ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk. - Hofi Géza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mamuci55
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2300 Írta: mamuci55
mamuci55 válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Kedves Miklós! Köszi,hogy ilyen rendes vagy,és foglalkoztál Velünk.A szomszédunk rendőr és megkérdezzük,hogy mit csináljunk.
A férjem arra gondol,hogy esetleg nálunk azért nem jelentkezett mert a férjem elkérte a cég nevét.Voltak ott Miskolcról is,kíváncsi lennék,hogy náluk jelentkezett e?Gondolom azért felmérte az ember "naivitását"hogy esetleg kit lehet átverni.Ezt én csak utólag gondolom.Hát így jártunk.Még szerencse,hogy jól jöttünk ki a dologból.Olvastam már sajna olyant is akiket jelentős anyagi kár ért a becsapással.Szép napot!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #2303 Írta: ATI
ATI válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Szevasz MIKLÓS! Nem ismerem a nagy hirdetési oldalt és tartalmát. De aszt tudom hogy van egy újság annak a külföldi munkával kapcsolatos oldalán a hirdetések fele szélhámosság. Erről nem az újság tehet hanem a sok mocsok csaló akik visszaélnek az emberek bizalmával és hiszékenységével.És nem hiszem hogy ezzel valamelyik hatóság nem tud valamit csinálni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • mamuci55
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 5 hónapja #2305 Írta: mamuci55
mamuci55 válaszolt a következő témában: Németországi festő munka?

Sziasztok!Mint említettem a szomszédunk rendőr.Megkérdezte az ügyeleten,hogy érdemes e,kell e bejelentést tenni az ügyben?Azt tanácsolták,hogy írjuk le röviden a bejelentésben mi történt.Adjunk elérhetőséget,természetesen névvel,címmel,aláírással ellátva.Erre úgy gondoltuk azért volt szükség mivel az"úri"ember birtokában van a férjem személyes adatainak.Reméljük nem lesz semmi következménye,ha már ilyen "jól"megúsztuk.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!