Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Több
10 éve 10 hónapja #31920 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Jelenleg hazmesterkent dolgozgatom. Igaz van ott 2 magyar is. En nem szoktam baratkozni, erdekes egyen vagyok. A baratokat nem keresni kel, hanem lesznek.
Amugy igazad van teljes mertekben.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #31926 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Sziasztok!
Facebook-on talált rám ez a szuper dolog : olyan, mint a couch surfing, csak nyelvtanulást/nyelvgyakorlást megvalósítva.
Be kell regisztrálni, néhány releváns adatot megadni a nyelvtanulással kapcsolatban és már keresi nekünk a partnert, hogy ki akar éppen a mi nyelvünkön tanulni? Én spec nem találtam még partnert, de lehet, hogy még kevesen ismerik.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Szerintem szuper. Egyelőre az angolul tudók előnyben vannak, mert angol a menü is, és akik Németországból fent vannak, azok angolt szeretnének gyakorolni, nem magyart... De azért időnként majd benézek, hátha szerencsém lesz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31935 Írta: ancsa10
ancsa10 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Szia kirschblute!
Te most magyarul akarsz beszélgetni, vagy németül? Az én gondom az, hogy nincs kivel gyakoroljam a németet, mert nem ismerek ittt senkit akivel tudnék, vagy legalábbis próbálnék :) beszélgetni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31944 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Szia Ancsa!
Németül szeretnék, persze, én is. De olyan jól még nem tudok, hogy bevállaljak egy másik nem jól tudót, ezen próbál segíteni az oldal, amiről írtam. Csak sajnos amit én láttam - rövid keresgélés után- az az volt, hogy a német anyanyelvű egyének az angolt szeretnék gyakorolni, nem a magyart. Angolul meg még nem tudok. Legalább is, a németem már jobb, mint az angolom. Persze, ha megkérném a férjemet... Na ezt megpróbálom. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #32102 Írta: Gergoo
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gaborne

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32630 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Sziasztok!
Szó volt a mylanguageexchange.com oldalról, ahová bergisztráltam, aztán meg is feledkeztem róla.
A napokban viszont írt nekem egy német hölgy, hogy ő meg szeretne magyarul tanulni, úgyhogy tegnap lezajlott az első skypeos "óránk". :)
Először fogalmam sem volt róla, hogy mit fogunk egymással kezdeni... Aztán megbeszéltünk minden ismerkedési dolgot, gyerekeket, szakmai tanulmányokat, hobbit, stb. Az tény, hogy én jobban tudok németül, mint ő magyarul, de mondtam neki, hogy "das machst nichts, ich kann dir helfen" :)
Nagyon nagy élmény volt, egy kedves, szépen beszélő hölgyet ismertem meg a személyében.
Mindenkinek szívesen ajánlom ezt a fajta nyelvgyakorlást. A tanárt nem helyettesíti, de sok gyakorlásra ad lehetőséget és az nagyban megkönnyíti az előre jutást szerintem.
További szép napot kívánok mindenkinek. B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, Zikica, vava, Gaborne

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!