Segítség adóbevallás elkészítésében

Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #3260 Írta: mimida
mimida válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Szia Erika,
Aktuális még? Cég vagy magánszemély adóbevallásáról lenne szó?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #3262 Írta: eras72
eras72 válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Szia mimida!Nagyon kedves vagy de már megoldódott a probléma!Köszönöm szépen !Erika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5796 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Sziasztok!

Milyen papírokra lehet majd szüksége jövőre az adótanácsadónak a bérpapíron kívül, hogy pénzt tudjunk visszaigényelni?

Köszönöm

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5799 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Hello Kema82!Az nagyon sok mindentöl függ,céges bevallás,vállalkozoi vagy sima alkalmazott vagy?Ja és hogy van magyar bejelentett lakcimed is!?Az utobbiban tudok segiteni,nagyon sok mindent ellehet számolni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kema82
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5806 Írta: kema82
kema82 válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Szia!

Egyenlőre a férjemről van szó. Ő dolgozik kint egy cégnél, alkalmazottként és nem vagyunk még a dolgokban jártasak. Hamarosan megyek utána én is, de még munkám nincs. Magyarországon be van még jelentve, ha hazajön akkor kijelentkezünk mindketten. Gyerekeink még nincsenek.
Ezek szerint Te értesz ezekhez a dolgokhoz? Tudnál segíteni?
Valaki azt is mondta, hogy ameddig nem vagyok kint, addig ő többet adózik, mert egyedül van kint és ha majd már én is kint leszek bejelentve, akkor már kevesebbet fog, más adókategóriába fog tartozni. Igaz ez?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 9 hónapja #5818 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Hali Kema82.Miert akartok otthonrol kijelentkezni,én már igy vagyok 7éve itt,hogy otthon is megvan a lakcimem,pontosan ezért sok mindent eltudok számoltatni.Havi egy utat magyarba,mivel van autom.Ha otthon van valaki hozzátartozoja a férjednek(szülei,nagyszülei)tudja támogatni öket papiron,söt még téged is hiába otthon vagy.És még lehetne sorolni..!Persze ha mentek könyvelöhöz ezt neki tudni kell.Az adozás itt nagyon bonyolult,sok mindent néznek és beleszámit sok minden,több adoosztály van,nem mindegy hová sorolnak be.Nyomtatványok amik ezekhez kellenek netröl letölthetök,de a könyvelönek is megvan mindegyik.Röviden ennyi.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!