Segítség adóbevallás elkészítésében

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 1 hónapja #16524 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

minerva írta: De lehet bemész és segítenek kitölteni, így megtudod spórolni a program árát


Bármelyik adóbevallási program ára leirható az adóból! Mi az Aldinál kapható KONZ "Steuer 2011"-et vesszük már évek óta. (10€) Átveszi az előzőévi adatokat, kiegésztjük az újabb dolgokkal és pontosan 18 perc alatt meg volt. 3 éve online elküldjük.
(Esteleges számlák másolatát postázzuk, amit visszaküldenek) Minden évben legkésőbb április közepéig visszautalták a túlfizetést! A prgramban jó a segitségi útmutató, az újabb installnál autómatikus "update" a netről, igy a legújabb törvényekkel kiegészül! (A jó hogy egy csomó legális trükk automatikusan benne van, s nem kell keresgetni) A CD nincs levédve és másolható, így akár többeknek is lehet egy programja. Nálunk is az egész család osztozik rajta!

:)

+- 3 centre stimmelt mindig! >>> KONZ

UI: semmilyen jutalékom nincs a KONZ cégtől!
Bármelyik más, hasonló program jó!

;)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28643 Írta: genoveva
genoveva válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

Sziasztok !
Elég húzós adóelőleget szabott ki rám a Finanzamt, egy becsült jövedelem után-visszaadtam a gewerbémet,mert közben alkalmazotti munkaviszonyba kerültem.Viszont kaptam egy levelet,miszerint fizessek be 3x 970 eurót az utolsó negyedévre.Lehet,ezt korrigálni vagy készítsek azonnal nullás bevallást -miután nem volt se bevételem,se számlám? Előre is köszi a segítségeteket ! Az a baj,hogy a befizetés nagyon megfogna...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 2 hónapja #28649 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Segítség adóbevallás elkészítésében

genoveva írta: Sziasztok !
Elég húzós adóelőleget szabott ki rám a Finanzamt, egy becsült jövedelem után-visszaadtam a gewerbémet,mert közben alkalmazotti munkaviszonyba kerültem.Viszont kaptam egy levelet,miszerint fizessek be 3x 970 eurót az utolsó negyedévre.Lehet,ezt korrigálni vagy készítsek azonnal nullás bevallást -miután nem volt se bevételem,se számlám? Előre is köszi a segítségeteket ! Az a baj,hogy a befizetés nagyon megfogna...


Ez szerintem attól függ, hogy elötte mennyi ideig voltál maszek! Ha már hosszabb ideje akkor az pech! Ha viszont csak 1-2 éve akkor talán lehet valamit tenni! Ha nincsenek számlák és valami bizonyiték a három hónapra, akkora az bizony fekete munka, s igy megsaccolják, hogy mennyi lehetett volna...... Fordulj ügyvédhez, de legalább egy adószakértöhöz! Ha fizetned kell kérhetsz méltányossági alapon részletfizetést. A 2910 euron nem sok ha 2 évre kéred. (Havi 121,25€)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!