Német adóbevallás

Több
9 éve 6 hónapja #37937 Írta: limbohinto
limbohinto válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

Hali,újra itt vok,ma voltam a "berater" nál,kezembe nyomott 4 papirt,ami mondjuk nekem mindegy milyen nyelven lenne akkor sem érteném.a lényeg az hogy az beigért összegnek a tizedét kaptam(már át is utalták).folyamatosan az hajtotta hogy csak akkor járt volna a beigért összeg ha itt lenne a családom.szeretném kérdezni hogy tudtok e valaki jó "beratert",könyvelöt vagy valakit aki othon van az ilyen adóvisszaigénylös témában aki megnézné hogy itt mi is a gubanc,érdemes e vele foglalkoznom vagy nem.a könyvelönek hiába mondtam irjunk levelet,nem akart ráállni.ha valaki megnézné vagy tudna ajánlani valakit,elküldöm a papirokat .elöre is köszi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37938 Írta: limbohinto
limbohinto válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

ami az én sejtésem hogy visszaraktak az 1 adóosztálybaa szerb cim miatt) és a külömbözetet fizették ki.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37942 Írta: limbohinto
limbohinto válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

Hali,újra én,gondolom már unalmas vagyok.még egy kérdésem lenne.ma megyek az adóhivatalhoz megkérdezni tehetek e valamit az ügyemben.Ha 1.adóosztályba maradok,nem csinálnak semmit az ügyemmel,akkor kérhetem e hogy újra megcsináltassam a 2013 as évi adóbevallást,1 klasszában jóval több az adó,de a könyvelö a bevallást csak a 3.klassza alapján csinálta meg.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #37943 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

limbohinto írta: Hali,újra én,gondolom már unalmas vagyok.még egy kérdésem lenne.ma megyek az adóhivatalhoz megkérdezni tehetek e valamit az ügyemben.Ha 1.adóosztályba maradok,nem csinálnak semmit az ügyemmel,akkor kérhetem e hogy újra megcsináltassam a 2013 as évi adóbevallást,1 klasszában jóval több az adó,de a könyvelö a bevallást csak a 3.klassza alapján csinálta meg.


Szerintem menj be és mond meg, hogy egy félreértésvöl, a VOLT szerb cimed került rá véletlenül a papirokra. Mutasd be a házassági anyakönyvedet és kérd, hogy korrigálják a hibát az 1-es adócsoporttal, mert a 3. jár.

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: limbohinto

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37944 Írta: limbohinto
limbohinto válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

Hali.Voltam az adóhivatalba,elmondtam hogy én felejtettem el szólni a cimváltozásról.lehet "anspruch"-olni,csak még egy nyomtatvány hiányzik ami hasonló mint az estg.Nem mondta meg konkrétan mi a neve,annyit mondott hogy a könyvelömnek tudni kell azért fizetem.Én Eu-Ewr Bescheinigung-ra tippelek.Szerintetek????

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #37945 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Német adóbevallás

Ha én tartok magamnak egy "Steuerberatert" A Te szavaddal élve Könyvelőt, akkor azért fizetem, hogy képviseljen engem a Finanzamtnál, nem pedig azért, hogy nekem kelljen rohangálni minden kaki után. Ha többre nem képes,akkor ki kell rugni. (azt már csak halkan jegyzem meg, hogy nem e okosban 20,- € ért könyvel, hadd legyen óccó kici és ha lehet kínai, mert nem akarsz tisztességes munkáért tisztességes díjazást fizetni.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!