Hitelfelvétel

Több
10 éve 3 hete #35788 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Navigállak ;)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Innentől rajtad múlik de szerintem a legjobb ha az ott látható számot felhívod hétköznap.
Amúgy megírhattad volna, hogy miért (csak) Ők érdekelnek mert biztos valami nyomós oka van, hogy nem több banktól kérsz ajánlatot!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #38380 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek hitelfelvétellel kapcsolatban! Az én ügyem kicsit fura, pontosabban nem a megfelelő az időzítés , de hátha valaki tud infót adni. Tehát az a helyzet, hogy új autó vásárlásra szeretnénk a feleségemmel hitelt. A szalonban azt mondták (és a bankban is,) hogy az utolsó 2 havi fizu papír kell hozzá, de..... Pont most váltok munkahelyet, e hónap közepén kezdek, és jelenleg nincs érvényes fizetési papírom, amit feltudnék mutatni, mert a decemberin rajt szerepel a kilépésem dátuma. Szerintetek mennyi esélyem lenne? Szerintem várnom kell pár hónapot, hogy legyen legalább 2 havi fizetési jegyzék.A szalonban azt is mondták, hogy szerintük, amíg le nem telik a 6 hónap próbaidőm, addig sem fogom megkapni a hitelt, tehát várnom kell kb.július közepéig. Csak az a gondom, hogy messzire kell majd eljárnom dolgozni, és ez miatt feltétlenül kellene egy megbízható autó, mert sajnos a jelenlegi megbízhatatlan...Holnap van egy terminem a bankommal, kíváncsi leszek mit mondanak majd. Még annyi , hogy csak egy előszerződésem van az uj cégtől, amit tudok bemutatni. Szerintetek ez elég, vagy mindenképpen kell egy bejelentett munkaviszony hiteligényléskor?Köszönöm a válaszokat előre is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #38382 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Az a baj, hogy ha már dolgoznál az új cégnél sem hiszem, hogy egyből határozatlan idejű szerződést kapnál. Márpedig a banknak így ez nem biztosíték, szerintom sok esély nincs rá. Talán akkor ha több az önrészed mint az összeg amit felvennél. Amúgy nem csak új autó a biztonságos. 1-2 éves korukra nagyot bukik az áruk és még szinte újak...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #38383 Írta: mikulino
mikulino válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Valóban, úgy lesz, hogy 6 hónapig határozott lesz a munkaszerződésem, utánna pedig határozatlan időre szól majd.Az önrészem sajnos kevesebb, mint amit felvennék. Ha más megoldás nem lesz, akkor kénytelen leszek várni.....Sajnos az 1-2 éves gépekre is kellene hitel.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 3 hónapja #38384 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

mikulino írta: Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek hitelfelvétellel kapcsolatban! Az én ügyem kicsit fura, pontosabban nem a megfelelő az időzítés , de hátha valaki tud infót adni. Tehát az a helyzet, hogy új autó vásárlásra szeretnénk a feleségemmel hitelt. A szalonban azt mondták (és a bankban is,) hogy az utolsó 2 havi fizu papír kell hozzá, de..... Pont most váltok munkahelyet, e hónap közepén kezdek, és jelenleg nincs érvényes fizetési papírom, amit feltudnék mutatni, mert a decemberin rajt szerepel a kilépésem dátuma. Szerintetek mennyi esélyem lenne? Szerintem várnom kell pár hónapot, hogy legyen legalább 2 havi fizetési jegyzék.A szalonban azt is mondták, hogy szerintük, amíg le nem telik a 6 hónap próbaidőm, addig sem fogom megkapni a hitelt, tehát várnom kell kb.július közepéig. Csak az a gondom, hogy messzire kell majd eljárnom dolgozni, és ez miatt feltétlenül kellene egy megbízható autó, mert sajnos a jelenlegi megbízhatatlan...Holnap van egy terminem a bankommal, kíváncsi leszek mit mondanak majd. Még annyi , hogy csak egy előszerződésem van az uj cégtől, amit tudok bemutatni. Szerintetek ez elég, vagy mindenképpen kell egy bejelentett munkaviszony hiteligényléskor?Köszönöm a válaszokat előre is.


Kedves Mikuino! Forditsd meg a dolgot és próbálj a kötelezettség oldaláról a hitellel foglalkozni!
Ha nincs fix jövedelmed mert "KILÉPTÉL" ez bizony követni fog jó ideig! Gondolj arra, hogy
a hitelt törleszteni kell és minél kisebb a havi részleted, annál tovább terheled meg magad és
annál nagyon őssueg lesz a vége! A mostani anyagi helyzetedben az ilyen kivánásgot nagyon
a sor végére tenném! Ajánlatom egy olcsó kis kocsi KP-re, s ha már pár évig dolgoztok
(az asszony is) akkor ráértek új kocsit venni! Joey01-el csak annyiban értek egyet, hogy
valóban az első évben sokat veszit egy autó az értékéből, de óvszert sem használtat veszel.
Szerintem másod vagy harmadkézből rizikós egy autót venni de ez valóban mindig csak
anyagi kérdés volt!

1-2 éves kocsi is lehet drága, mert attól függ mit akarsz venni! Mi vettünk
második kocsinak egy kis kiát, 3,5 évesen és még 3,5 év garancia volt rajta!
Az ára 6000 alatt volt, szuper állapotban. kevés km! Ez nem pénz! Ilyet kapsz
minden sarkon!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hónapja #38385 Írta: huszita3
huszita3 válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Sziasztok. En 3 eve 4havi munkaviszony utan kaptam hitelt autora ami a fedezet volt. A bankszamla alapjan biraltak el. es kellett meg hozza egy lebensmittel vagy valami ilyesmi, bocs a nevet nem tudom pontosan. A lenyege az volt hogy egy kalkulaciot kertek a kiadasaimrol. Nem titok ez sparkasse volt. Annyit kertek meg hogy a forgalmirol egy masolatot kellett beadni vasarlas utan. Az a lenyeg ha bemesz terminre,lassak rajtad hogy nem meglogni akarsz a penzzel es te itt akarsz elni es jövöt tervezni. Nyugodtan mondd el hogy ez a munkadhoz feltetlen szükseges.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!