Hitelfelvétel

Több
10 éve 8 hónapja #32994 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32998 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Gergoo írta: Itt jelentkezz német hitel re!

Te Gergő!
Én benéztem erre a linkre, s itt egy kivonat az "Effektiver Jahreszins"-ről ami bizony a minimum és a maximum között óriási különbséget mutat! Nem kis rizikó ez, és abszolult nem mindegy, hogy pl. 10.000 euronnál mennyi a vége!!!! Igaz, magas törlesztésnél jobb a végeredmény, no de akiknek ilyen hitel kell, azok nem tudnak 500-800 vagy több eurót, havonta kiperkálni..... Ez igy csak a bankon segit. Van aki ezt aláirja ilyen opciókkal?? Nem egy ötszörös kamat változással kinálja a "portékáját".....
TÓL <---- >IG
2,90% - 8,99%
3,65% - 6,80%
4,49% - 12,99%
4,58% - 10,99%
5,50% - 9,78%
5,89% - 11,99%
6,00% - 13,00%
:puke:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #33001 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Számomra teljesen egyértelmű, hogy kismillió opció esetén a kamat különböző. Ez szerinted a "kamat változás", szerintem pedig ez az aminek pontosan hívják: effektív éves kamat ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 7 hónapja #33096 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Ascona Finanz Nürnberg?
Nem jössz ki belöle csak egy meztelen seggel :wait:
Amelyik Finanzdienstleister Schufa Information nelkül kinal hiteleket
az mar eleve nem seriös.
Hogy is hivjak magyarban azokat az uzsoras Hitelt ügyintezö cegeket?
Na ez egy kalap alatt van a nemettel!!!!
Ha nem ad a Bank miert is adna Hjalmar Schacht ???? :baby: :baby:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33153 Írta: sankofiu
sankofiu válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

Sziasztok!
Nem tudom esetleg valaki tudna nekem segiteni Németországi hitellel kapcsolatban,ismerve az otthoni viszonyokat banktéren inkább szeretnék itt felvenni hitelt. :)Magyarországi lakásvásárlásom szeretném kiegésziteni hitellel. Németországban dolgozom 1,5 éve rendelkezem bankszámlával arra kapom a fizetésem,de a számlavezető bankom ( Raiffensenbank) azt mondta nem kapok itt hitelt mivel nem itt élek és nincs itt fedezetem.Tudnátok ajánlani melyik banknál érdemes próbálkozni,vagy esetleg valaki vett már fel Németországban hitelt hasonló feltételekkel megköszönnék minden segitséget ebben a témában.További szép napot mindenkinek! :bye:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #33155 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel

sankofiu írta: Németországban dolgozom 1,5 éve rendelkezem bankszámlával arra kapom a fizetésem,de a számlavezető bankom ( Raiffensenbank) azt mondta nem kapok itt hitelt mivel nem itt élek és nincs itt fedezetem.

Milyen összegről beszélünk? Azért kérdezem mert 1,5 év után simán adnak (credit Europe Bank) személyi hitelt, nézz körül a német hitel oldalunkon ;)
Ha a személyi hitel nem elég akkor sajna marad otthon az ingatlanhitel ami szerintem nem tud rosszul elsülni, tekintve, hogy már x-ik alkalommal segítik majd meg a devizahiteleseket Magyarországon (most éppen potom 100 milliárddal) :clap:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!