Használt autó részletre

Több
10 éve 1 hónapja #35699 Írta: imregy
imregy válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!
Július-augusztusig türtőztetem magam,odáig majd összejön valami.
Ami a maradást illeti,szerintem eldőlt,hogy itt maradunk,a kicsi is már elindult oviba stb...
Anglia után ez az ország felüdülés számomra! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #35764 Írta: garatt
garatt válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Sziasztok!
Szerintetek hogy éri meg jobban, hogy kereskedésből vásárolok hitelre autót, vagy pedig a bankon keresztül kölcsön, és kp ra az autót? 15 ezer az autó, 8 hónap munkaviszony, 1300 netto, szerintetek ad valamelyik bank hitelt?
Köszi a válaszokat előre is!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 4 hete #35768 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

garatt írta: Sziasztok! Szerintetek hogy éri meg jobban, hogy kereskedésből vásárolok hitelre autót, vagy pedig a bankon keresztül kölcsön, és kp ra az autót? 15 ezer az autó, 8 hónap munkaviszony, 1300 netto, szerintetek ad valamelyik bank hitelt? Köszi a válaszokat előre is!


Nézd! Mi az alternativa? Kérdezzd meg a bankodat! Előbb menj be a kereskedőhöz és ott számolj mindennek utána, mert a vége számít! Ne hogy, a havi olcsó törlesztés miatt, kétszer vedd meg a kocsit! Ha stimmel az ár, akkor menj be a bankba és ott is érdeklődj, hogy mennyi a vége! Számolj mindig kamatos kamattal és feldolgozási költséggel. Ne hagyd magadra eröltetni a szokásos "fizetési biztositást"! A két ajánlatot hasonlitsd össze, s a jobbikat válszd!

Ui: ha rám hallgatsz, a maximális havi törlesztést válsztod, amit csak ki tudsz sajtolni a havi béredből! Így lesz az autód a legolcsóbb, hacsak nem tudsz KP fizetni! Ez utóbbi esetben még az árat is jól le lehet nyomni! Ha a bank ad lét, akkor a kereskedőnél KP tudsz fizetni (utalással) Ekkor lehet jól alkudni! A 15 ezerért mennyi idős a kocsi (ha nem vagyok Windischgrez)??

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #35769 Írta: garatt
garatt válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Másfél éves. Csak az miatt aggódom, hogy a fizetésem nem lesz elég ahhoz, hogy ekkora kölcsönt kapjak, mert az 1300 netto.... De jövőhéten körbejárom a bankokat. Hiteltémában mit mondtok a Dojcsebankra? :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete - 10 éve 4 hete #35770 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

garatt írta: De jövőhéten körbejárom a bankokat. Hiteltémában mit mondtok a Dojcsebankra? :)

Körbejárod? :woohoo: Ugye nem arra célzol, hogy egy álló héten át azzal töltöd majd az idődet, hogy bankról-bankra jársz és hasamra ütök 30-35 órát kidobsz az életedből egy olyan dologra amit online kalkulátorral megúszol 5-10 percből?
Dojcsebank amúgy szerintem a megosztott infók alapján felejtős de majd írd meg ha mégsem. Decotext-nek igaza van:
Mi a kereskedő ajánlata vs. mik a banki kondíciók és a banki verziónál tuti olcsóbban veheted meg a kocsit (már ha nem az az autóvásárlás nálad, hogy még aznap amikor a zsét megkaptad) hanem amikor tényleg egy jó vétel (ez egy autós ismerősöm szerint az amikor valaki nagyon elakarja adni az autóját :D ) van kilátásban veszed csak meg a kocsit, akár több héttel azután, hogy a lóvé rendelkezésre áll. A kalkulátorral megspórolt órákat pedig a kocsik megtekintésére fordítsd inkább. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #35772 Írta: garatt
garatt válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Igen, közben észrevettem a kalkulátort is :D De nem az a cél, hogy meg van a pénz és rohanok autóért, nem az első autót akarom megvenni, amit meglátok. :) Dojcsbankba megy a fizum, ezért gondoltam arra, csak gondoltam megkérdelek titeket is, hogy egyáltalán van e esély valamelyik banknál a hitelre.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!