Használt autó részletre

Több
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #35773 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Hitelre mindig van esély, kérdés, hogy mennyibe fog kerülni a kocsi mire kifizeted. Van itt egy topik pl. valahol ahol olyan hitelező cégről olvashatsz ahol munkaviszony sem kell de cca. ugy 25 ezerbol (jobb esetben) fizetned ki ezt 15 ezres kocsit 1 ev alatt. :chuckle:
A bankod ezekkel a kondiciokkal szerintem max. egy hitelkartyat ad neked ugy 3-5 ezer kredittel de ird majd meg ha tévedtem. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35774 Írta: garatt
garatt válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Hát, ilyen uzsorakölcsön nem kell :D Meg hitelkártya sem, hisz arra nincs szükség :D Új autót márkakereskedésből, meg gondolom elfelejthetek :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 napja - 9 éve 6 napja #38954 Írta: gergom
gergom válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Sziasztok. 1 éve élek kint Németországban. Májusban fogok elkezdeni dolgozni, mint taxisofőr. Fél évet segélyen voltam, mert még nem töltöttem be a 21-et. Sajnos addig nem kezdhettem el vezetni, viszont a vizsgát és a papírokat addig elintézhettem. A szomszéd városban van a központ, ahol a munkakezdés fog zajlani és ezért lenne szükségem egy autóra.

Arra a döntésre jutottam, hogy ha már autót vásárolok, akkor olyat vennék, amit szívesen használok akár 2-3 évig is.

Maga a kérdés:

Lenne 1000 euróm, amit szívesen belefektetnék, viszont szükségem lenne még 1500 euróra. Van lehetőségem arra, hogy 1 hónap munkaviszony után, ilyen jellegű kölcsönt vegyek fel?

Előre is köszönöm a válaszokat B) Szép napot mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 napja #38955 Írta: gergom
gergom válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Még annyit hozzátennék a történethez, hogy előző évben volt egy 6 hónapos (szezonmunka) munkaviszonyom és bejelentett lakcímem és bankkártyám is van :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 napja #38956 Írta: Joey01
Joey01 válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Szia!

Szerintem nem valószínű, hogy kapsz 1 havi munkaviszony után hitelt. Ha igen, elég rossz feltételek mellett.
Nincs esetleg ismerősöd kint, akitől kérhetnél kölcsön? Nem egy nagy összeg, ami egy itt élőnek nem hiszem, hogy gondot okoz és nem kellene 1-2 évig törleszteni. :) Vagy marad az a megoldás, hogy az 1000 euróból próbálsz valami használhatót venni és később veszel majd egy jobbat.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #38965 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Használt autó részletre

Nekem a bankom nem ad se kölcsönt, se hitelkártyát, sem pedig diszpót, amíg próbaidőn vagyok. Csak akkor adnak ennél a banknál (Targobank) hogyha teljes dolgozó vagy, nem lízingelt emberke. (Non plus ultra: A genya Zeitarbeit meg nem kiszúrta a szemem egy újabb féléves szerződéssel?!)
Nagyon morci vagyok, de csak mint tapasztalat írom. A sparkasse ad max 1000 euro diszpót, ha minden rendben volt náluk, barátom így kapta meg a kaucióra a pénzt, de előtte folyamatos teljes munkaidős jogviszonya volt. Hát.... én a helyedben gyűjtenék még a fizuból, vagy megkérdezném több banknál is.
A Postbank pl. Bruchsalban haverjaimnak automatikusan adott 500 euró diszpót, nekem Speyerben, meg Mannheimban meg nem. Két helyen is próbáltam elintézni,mert jó lett volna, ha ne adj~ Isten, van valami, mindig jó, ha tart magánál az ember egy is tartalék zsét. Aztán úgy gondoltam tojok a pénzre, és inkább egy normális ügyintézőt akarok, aki korrektül tájékoztat mindenről.
Volt kollégámék Ludwigshafenben akartak a BBBanknál házra hitelt felvenni, szimpla kölcsönmunkaerőként, három hónap után, hát.... a nagy reményük oda lett.

Legutolsó sorban a véleményem az,hogy hitelbe belemenni nem biztonságos, akármilyen feltételei vannak. Én is akarok most autót, és szintén kéne még némi pénz, de inkább gyűjtök és kicsit tolódik a vásárlási projekt, de akkor a kocsi valóban az enyém!

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!