Németország vagy Ausztria

Több
12 éve 3 hónapja #12039 Írta: Nita
Nita válaszolt a következő témában: Németország vagy Ausztria

Szia DCT,ha nem hinnék Nektek,nem is kérdeznélek :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12040 Írta: Nita
Nita válaszolt a következő témában: Németország vagy Ausztria

Tirolról jut eszembe,hogy a férjemet csak olyan helyre vihetem ahol lehet shopingolni.Szerintem meghalna bevásárlóközpont nélkül.(ez nem vicc :huh:) Természetes környezetbe a gyerekek velem járnak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12041 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Németország vagy Ausztria

Szia Nita!
Nem bantani akartalak, bizonyara tudod.
Es megertelek. De vajon jo-e az,ha a ferjedet gyerekkent kezeled?
Es vajon biztos-e, hogy az a jo neki,amit te jonak tartasz? Es ha ezt megbeszeltetek, amit feltetelezek, akkor vajon jo-e neki, es biztonsagban tud.-e elni, ha nem tudja a nyelvet, es te sem vagy ott, hogy segits neki.
Nem jobb-e, ha mindketten kimentek? ha talaltok mindkettötöknek munkat - de amint a többiek irjak, Ausztriaban ez lehetseges lehet - azt irtad, a gyerekekre tudnak vigyazni egy ideig.
De talan azt is vegig gondolhatod, hogyha az összes nehezseget egyedül akarod vallalni, azt meddig lehet birni? Talan a ferjed többet is tud vallalni a közös terhekböl, mint te gondolod. Nem tudom, mennyire beszelitek meg ezeket a dolgokat, es mennyire osztjatok el a feladatokat - nem is tartozik ram. De az sosem jo, ha csak az egyik fel reszesül a nehezsegekböl.
szis:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #12042 Írta: Nita
Nita válaszolt a következő témában: Németország vagy Ausztria

Szia Eva,a férjem keményen dolgozik,ha van hol.Az egyéb feladatok megosztásával viszont már bajok vannak.Természetesen megbeszélek vele mindent és kikérem a véleményét,de azzal nem segít,hogy megkérdezi :mikor indulunk. :blink:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja #12043 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Németország vagy Ausztria

Nita, csak egyet tehetek:
sok sikert es sok eröt kivanok!
Az az egy biztos, hogy itt Nemetorszagban ha valaki kemenyen es jol dolgozik, es a munkajara van kereslet, akkor meg lehet elni. Talan Ausztriaban is igy van, ezt nem tudom.
De ugy latom, kemeny nö vagy, es van esely a sikerre -
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!