Magyarország visszavár

Több
12 éve 2 hónapja #14961 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

kfz írta: na ez az ami itt sosem lesz...egyszerűen ellentétes a gazdasági szereplők érdekeivel
(vagy legalább is úgy néz ki)

Bocs, ilyen már nagyon régóta van! Én 8 éve mikor leléptem otthonról alkalmazottként megkerestem már ezt az összeget (nettóban)!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14963 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

DECOTEXT írta: Volt ahol egy munkamennyiségre 7 ember jutott. (Hét, én is ott "dolgoztam")

No, ez az. Látatlanba garantálom, hogy ha ilyen agyament ötletem lenne, hogy hazatérek, szinte az első dolgom lenne, hogy a feleslegtől elköszönök.
Lehet, (99,99%) hogy ezzel már gyógyítottam is a veszteség okának 70%-át! :ohmy:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14971 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Gergoo írta:

cintamani írta: És amikor hallom, hogy eszméletlen felfedezéseket külföldre KELL vinni, mert otthon nem tudja 10 évek alatt se szabadalmaztatni, akkor azt mondom én is, siralmas :-(

Szabadalmaztatni egyszerű, pénzt találni hozzá, na az a nehéz! Külföldön is csak ott könnyebb. ;)


Könnyebb?? Vannak szabadalmaim. Annyi vállveregetést kaptam hogy vörös töle a hátam. Aztán kerestem pénzt a megvalósitásra, és annyi pofont kaptam hogy vörös lett a pofám. Ma már elmehetnék indiánnak. Aki nem világcég "csak" feltaláló az ugy jár mint aki a két Klitschkot letegezi a kocsmában.
A különbség talán az, hogy itt nem sir az ember (legalább is nem hosszan) hanem dolgozik és küzd. Akkor be is jön valami. Nomeg a piac nagyobb mint egy 1/3-ra zsugorodott országban. Persze itt sem a helyi piaccal kell megelégedni, járni kell USA-ba, Kinába, Arabokhoz. Aki nem birja a gyürödést itt is pont olyan szomoru lesz mint MO-on.
Egyébként legutobb Magyarországon kerestem kapacitást és agyakat egy ötletemhez, és találtam is!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14973 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Gergoo írta: Én 8 éve mikor leléptem otthonról alkalmazottként megkerestem már ezt az összeget (nettóban)!!!



Na de Te gondolom számgép szaki vagy...mivel a legtöbb embernek a számítástechnika arabul van ezért itt is jól fizetik Őket. De azért kevés van belőlük ahhoz hogy a fizetésük fellendítse az országot ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #14979 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Én dolgoztam Mo-n szgépes cégeknél, van sok ismerősöm szuper tudással, és naná, hogy otthon a jól (inkább csak jobban) keresők közé tartoznak, de az itt csak egy "átlagos vagy annál picit jobb" nettó... szóval azért európai viszonyban elég tré az ottani "agyak" megfizetése - ha már a kezdő téma az agyelszívás volt :-P
Csak sajnos, ez a haverom bár komoly cégek szerverparkjaiért felel, és tényleg a munkája a hobbija stb... tipikus "visszatartanak a gyökerek" srác, nem tudom rábeszélni az "agyelszívódásra" :-(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #14981 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Programozni megtanulni és abból élni, illetve hálózatot bütykülni, az nem agy! Fogékonyság maximum amit a mai napig meg kell fizetniük az otthoni cégeknek. A mérnök, na az már agy és egy mérnöknek az "átlag tré fizetést" szorozni kell úgy minimum öttel. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!