Magyarország visszavár

Több
12 éve 2 hónapja #15018 Írta: cintamani
cintamani válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Attila, na ja, bár valóban nem voltam körültekintő, onnan indultam ki, hogy egy átlagos, képzettséggel rendelkező, már dolgozott ember, aki munkanélküli lesz. Kivételek mindenhol vannak, még Svájcban is ;-)
És visszatérve a kiinduláshoz, minden "agy" (és itt egy egyszerű embert is érthetünk ezalatt), a jobb élet (=kereset) miatt megy külföldre - ahogy írta mahlzeit, és pl. a németek azért Norvégiába, mert egy pl. kezdő mérnöki fizetés jóval több egy német kezdő mérnöké, államilag támogatott norvég nyelvtanfolyam biztosított, (ha jól tudom) 3 év munka után min. nyugdíjra jogosult az ember, oké, az autó fenntartása "luxus", de amúgy szuperül élnek, pl. Bergenben nincs az a dermesztő hideg, tárt karokkal várják a szakembereket, és ezek ismeretében nem értem pl. azokat, akik ide írnak, hogy csak angolul beszélnek, Decotex visszaír, miért nem Norvégia, és mindenki ki van akadva, pedig a németek meg oda szívódnak a "még" jobb anyagiak miatt :-P (de a helycserés támadás szabályai szerint Magyarország jó célpont a kínaiaknak, szlávoknak, és egyéb tőlünk keletieknek (kiv. törökök :-P)
üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15022 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

cintamani írta: de a helycserés támadás szabályai szerint Magyarország jó célpont a kínaiaknak, szlávoknak, és egyéb tőlünk keletieknek (kiv. törökök :-P)
üdv


Hehe....ez jó...tetszik....helycserés támadás ;)

bolond egy játékot játszunk! :unsure:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15033 Írta: Attila_BRD
Attila_BRD válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

kfz írta:

cintamani írta: de a helycserés támadás szabályai szerint Magyarország jó célpont a kínaiaknak, szlávoknak, és egyéb tőlünk keletieknek (kiv. törökök :-P)
üdv

Hehe....ez jó...tetszik....helycserés támadás ;)
bolond egy játékot játszunk! :unsure:

Söt , jo a németeknek és a kétlaki magyaroknak is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15062 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Magyarorszag visszavar !!! Magyarorszag visszavar???

www.nyugat.hu/tartalom/cikk/szolidaritas...lfoldi_munkavallalas

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15064 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Szio
Szerintem ezt nem merik megtenni, :blush: igy is nagyon felhuzták már a EU-t.
Ez a világ legszemetebb, dolga lenne szerintem, oda viszem a itt megkeresett pénzem 27%-os áfát fizetek, és most még adot is na ne :sick: :sick:
Üdv.Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #15065 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Ki kell jelentkezni ;) 2 másodpercnél többet nem szabad foglalkozni ezzel a "hírrel" és max. 5 perc múlva el kell felejteni. Ezt én csak "műsornak" hívom amit folyamatosan biztosítani is kell a "műsorra éhező" millióknak. :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dobi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!