Magyarország visszavár

Több
12 éve 2 hónapja #15156 Írta: franciscan
franciscan válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

ide nem szabad vissza jönni!!!! 47 ezer a létminimum:))))))))))) jobb helyen boravaló!!! és ha ki is tudok jutni,ennek az országnak nem fogok többet adózni!!!!!!!!!!!!!!! hozhatnak bármilyen kettös adózási törvényt.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15162 Írta: mozgatomi
mozgatomi válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Sziasztok!
Én is olvastam ezt a legújabb ötletüket.A legdühitőbb, hogy ök 700-800 ezret visznek haza havonta,tőlünk meg sajnálják azt a kb.300-400 ezret.Én is inkább kijelentkezek , nem fizetek és kihozom a családot is,
Egyébként ha meglépik,valahogy csak meg lehet támadni jogi úton!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Fliesenleger
  • Fliesenleger profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • das was du tust macht dich zu dem was du bist
Több
12 éve 2 hónapja #15168 Írta: Fliesenleger
Fliesenleger válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Nem tudom ti mit terveztek,de elvileg 8 év ittartózkodás után kérheti az ember az állampolgársági tesztet... Engem személy szerint úgy felhergel a Magyar állam pénzéhsége,hogy asszem inkább utánajárok a "Sváb származásra hivatkozva azonnal megszerezhető Német állampolgárság"nak. Otthon egy nagy cégnél dolgoztam csoportvezetőként és kerestem (átszámitva) kb. nettó 550 eurot + amit leadóztam + amit a cég adózott stb. A végére kerültem a cégnek 1600-1700 eurojába. Itt az első helyemen brutto 1350 eurora voltam bejelentve,amii 1000 netto. Így kerültem a cégnek 1700-ba havonta. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy "otthon" 450 euroval többet nyúl le az állam,mégis a német gazdaság dübörög és a magyar van a csőd szélén....
Mi meg az iskolában hogy sajnáltuk szegény középkori parasztokat hogy a király,meg az egyház lenyúlta a maga 1/9-1/10-ét... Vicces,Szomorú és Elgondolkodtató.
Ami engem illet,ha van rá mód én nem tömöm a magyar fejesek amúgy is teli zsebét!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15173 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Szio

Most talán elősszőr egyetértek veled DECOTEXT.

De,hogy most valamit is eladj Magyarországon azt megnézem : :blush:
Ott most mindenki eladni akar venni hát :sick:
Üdv.Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • flox
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #15180 Írta: flox
flox válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

Ezen gondolkoztam én is. Nem lehet jogszerű.
Egyébként pedig nem 700-800 ezret visznek haza, hanem többet, emellett még egy csomó részvény meg egyéb más (olykor kétes) üzlet is hoz havonta a konyhára nekik. Csak ezekről szépen nem beszél senki.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #15199 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Magyarország visszavár

flox írta: Ezen gondolkoztam én is. Nem lehet jogszerű.

MIert? Sok minden mas amit csinaltak jogszeru volt? Ha nem, csinaltak neki jogalapot. Sicc pali alair barmit, alkotmanybirosag csak nevleg van. Az EU meg egy lassu vizfej.. Meg lehet csurni csavarni a dolgokat, hogy egy darabig nekik jo legyen.
Persze van megoldas a mi reszunkrol is:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!