Értelmetlen politizálás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #29360 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Brüsszel gondolkozik azon, hogy időszakosan felfüggeszti Magyarország EU-s tagságát! Az EU-n belül van egy olyan törvény, hogy ha egy tag különlegesen súlyosan, törvénysértően viselkedik, akkor ezt meg lehet tenni! (Még soha nem alkalmazták!) Ez teljes anyagi blokáddal is jár az az, a pályázati, már megnyert pénzeket sem fogjuk akkor megkapni, de ugyan így az export is megsinyli ezt!! Ez a sz@arrágó nyugat semmit nem ért, és mindent félremagyaráz. Ott ugyanis csak hülyék vannak, az okos politikusok, mind Magyarországon élnek ! Megérdemlitek kétharmad!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sipiagi
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 1 hónapja #29364 Írta: sipiagi
sipiagi válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Csak azt tudnám, ki akarta ezt a görény csapatot az ország élére. Bárkivel beszélek, senki nem szavazott a fideszre (csak így, kis betűkkel), vagy csak rossz körökben mozgok?. Rendőrségen dolgozom már 16 éve, azt látom magam körül, hogy szerelnek le a fiatalok, sőt az öreg tisztek is, és mennek ki akár mosogatni, takarítani angliába, németországba. Erre készülök én is, csak sajnos még nem sikerült, de a remény hal meg utoljára. Viszont ha kiraknak minket az unioból, nem tudom mi lesz velünk, magyarokkal, a nagy többség éhen hal, földönfutó lesz. FÉLEK

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29365 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

sipiagi írta: Csak azt tudnám, ki akarta ezt a görény csapatot az ország élére. Bárkivel beszélek, senki nem szavazott a fideszre (csak így, kis betűkkel), vagy csak rossz körökben mozgok?. Rendőrségen dolgozom már 16 éve, azt látom magam körül, hogy szerelnek le a fiatalok, sőt az öreg tisztek is, és mennek ki akár mosogatni, takarítani angliába, németországba. Erre készülök én is, csak sajnos még nem sikerült, de a remény hal meg utoljára. Viszont ha kiraknak minket az unioból, nem tudom mi lesz velünk, magyarokkal, a nagy többség éhen hal, földönfutó lesz. FÉLEK


Nos, azért "kirakásról" egyelőre nincs szó. Ez nem is olyan könnyű, ahogy a görögök esetében is láthattuk, pedig azért náluk tényleg komoly gazdasági bajok vannak és voltak! Amit beidéztem az csak "felfüggesztés". Hasonlít ahoz amikor gyorshajtásért le kell adnod egy időre a jogsidat! Nem veszik tehát el, csak korlátozott időre zárolják! Mo. esetében (ahogy a hírekben hallottam > "Deutschlandfunk") ez a "felfüggesztés" csak jogilag érvényes. Erre az időre ugyanis nincs beleszólásunk semmibe és meg is tagadhatnak minden pénzt és segitséget! Ez amolyan kényszerítő eszköz, de nézhetjük zsaroló tendeciának is! Ha tehát Orbánék nem módositanak bizonyos dolgokat ami egyértelmüen az EU jogokat sért (pl. a birók itéletébe való politikai beleszólás) addig mindent korlátozhatnak az EU részéről!!
Otthon az a baj, hogy az EU belélpést nagytöbbséggel (népszavazással) megszavazták, de
senki nem tudta, hogy nem csak a markunkat lehet tartani, kötelezettségek is vannak!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29370 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

részemről maxi tele a púpom a sok sötéttel!!!!!

Természetes, hogy Viki és csapata egy vicc.....de miért is nyálazzátok a libatolvaj féle csapatot, vagy a vörösöket? :ohmy:
Vagy azt hiszitek , hogy ha ezek a nem túl szalonképes markecolók lennének ,felvirágozna az ország?

2001-ben még volt egy vállalkozásom, 4 azaz négy helyről tudtam bevételt eszközölni. Dolgoztam biztosítóknak, bankoknak és az államigazgatásnak. Ezen kívül volt a saját üzletem.
Meg lett választva.....bocsánat.....kinevezte magát a gőgös gúnár vezérnek...és láss csodát a biztosítást csak alkusz köthetett (persze te dolgozhattál nekik éhbérért) hitelt csak bankár végzettségű közvetíthetett, az állami melót a kókacég lenyúlta (900 ember megélhetését vette el) a vállalkozásom mozgásterét meg a neményiféle szemetek korlátozták a minimumra.......Még is mi a faxomról röfögtök itt.
Állandóan ezt a nyomorult kis grundfocistát meg a brigádját szidjátok, közben meg a bevételek 80%-át az előző 8 évben lopták el tőlünk. 4 embernek adtam munkát, jó fizetéssel.
Az utóbbi pár éveben mind munkanélküli. Aki ezt a mostani 3 évnek titulálja az nem lát a pattanásos orránál tovább. Ez a mostani szar ami van 2002-től datálódik.
Rágódtok itt személyeken, közben meg nyugatról diktálnak, uszítanak...... :finger:
Még is hogy szeretnétek itt amerikát? Nincs belügy, nincs hadügy, nincs igazságügy és a gazdasági oldal is egy halom idióta kezében van........
Egyfolytában és okádásig fújjátok, hogy orbánorbánorbán...persze ő is....meg az egész liberális kommunista brigád.
A rendőrök meg jobb ha messze nem szólnak...persze ott is szar a fizu...meg meg is sértődtek a nyugdíj miatt. De ha jobban bevalljuk nem is igen dolgoznak a fizetésért! A nemzetiséghez nem mernek hozzányúlni, a lopásokat csak ha bevallja valami barom akkor derítik fel. Az ország tele van sunyi trafival, ugyanakkor egy tetves járőrt nem lehet gyalog látni az utcákon. A sztrádákon a román kamionok akkor és úgy előznek ahogy akarnak és még sorolhatnám reggelig.Gyakorlatilag bejárnak beírják magukat aztán kakukk, mert hogy kevés a lé...hát ha kevés akkor menni is kell kedves sipiagi.....nekem is kevés mert a liberálbolsik elvették tólem 2002-2008-ig és a viki meg naná, hogy nem adta vissza!
A DCT féle szöveg egy ronwerberi kampányduma.....majd a közelkeletről megkapja érte a fizetését gondolom.......
Az Én véleményem egy: ez a brigád: narancs,zöld, kék, vörös, csíkos, ludasmatyi kalapos....úgy ahogy van átküldendő afrikába a sivatagba homokszemet számolni.

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29372 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

kfz írta: Vagy azt hiszitek , hogy ha ezek a nem túl szalonképes markecolók lennének ,felvirágozna az ország?

Mindig hisznek valamiben. Ami éppen be van adva nekik. A mostani "parasztvakítás" szerint pl. a "rendszerváltás" óta legnagyobb politikai báb lesz a megváltó! :laugh:
Vicc :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29375 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

kfz írta: Ez a mostani szar ami van 2002-től datálódik.

Persze ez az a púder amit nagyon szeretnél elhinni, de tgyük fel igy van és igy volt.
Akkor a mostani kormány miért nem állitja vissza azt a rendszert amiben Te szuperül megéltél?

****
A DCT féle szöveg egy ronwerberi kampányduma.....majd a közelkeletről megkapja érte a fizetését gondolom.......
Sajnos nem! Semmi ilyen irányú jövedlemem nincs és csak a NYUGAT véleményét idéztem be. A dolog tehát nem közelkeleti hanem "közelnyugati". A forrás Brüsszel! (Ha tudsz viszont olyan közelkelti helyet ahol a valós hireket megveszik szólj.) Beszállok a buliba! Csipem ám az ilyen porhontést, amit itt szétszórsz! Hibás a GY.F. kormány , hibás a Kádár rendszer, hibás az volt és az új Pápa és a mexicói "kúszólepke", csak mi magunk csináltunk mindent f@szán! Mi??? Már régen nincs balos kormány csináld úgy ahogy régen!

****
Az Én véleményem egy: ez a brigád: narancs,zöld, kék, vörös, csíkos, ludasmatyi kalapos....úgy ahogy van átküldendő afrikába a sivatagba homokszemet számolni
Ezzel meg még egyet is tudok érteni, csak akkor mi az alternativa ami passzol neked is?
Koronázzuk királlyá Otto von Habsburgot?
.


DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!