Értelmetlen politizálás

Több
11 éve 1 hónapja #29414 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Te Gergő!

A B.G az a Ludas Matyi modern kori reinkarnációja?
Mert ha igen akkor legalább Te érted a témát ;) (ezt a tili-toli, ping-pong játékot)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29415 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29416 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

De ki a Döbrögi ???

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29425 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

DCT úgy látom ne érted a viccemet :unsure:
Akkor komolyra fordítva... attól, h itt elkezditek egymást fikázni és megpróbáljátok meggyőzni a másikat arról, h szerintetek miért jobb ez , mint az....na annak az ég egy adta világon semmi értelme, ezért is írtam Gergő hozzászólására, h " roppant találó" a topic címe. Ez itt egy értelmetlen politizálás....de ha azt hiszed, h ettől bármi is változik, akkor nagyon tévedsz. Leugathatsz és kritizálhatsz engem vagy akárkit aki nem veled van egy véleményen, de attól még ez az "áldott jó ember" marad a trónon és ha leváltják bárkire az sem fog érni egy kalap szart se, mert ahogy Prosperus előszeretettel mondogatja: az erősebb kutya kúr :cheer: ..és ha nem tévedek nem MO az erősebb kutya :huh: Érdekel a politika oké, olvasgatod a híreket oké, megpróbálod megfejteni a megfejthetetlent oké.... de ennek mi köze ahhoz, hogy megakarod győzni pl. KFZ-t a TE igazadról?? A megfejtésed a TE megfejtésed, az igazságod a TE igazságod.... hiába próbálod ráerőltetni másra ő nem fogja azt igaznak érezni! Ráadásul, ahogy te is írtad van kb 10 millió magyar ( mondjuk azért kevesebb) aki ezt a kormányt választotta és megy , mint a birka előre és skandálja amit várnak tőle, már már erővel próbálják elfogadtatni az igazságukat.... usw...usw... :evil: :whistle:
A hozzászólásról meg annyit:
1: azért olvasok bele minden topicba, mert megjelenik mellette egy zöld színű "új" felirat amit szeretnék eltüntetni.. :wasntme:
2: nincs kikötve a szabályzatban, hogy csak azokhoz a topicokhoz szólhatok ami érdekel :thinking:
3: gyűjtöm a hozzászólásokat, mert csak egy bizonyos szint felett írhatok privát üzenetet :lol:
4: te is számtalanszor hozzászólsz mindenhez és van, hogy folyik belőle az erős kritika és feltételezés, foglalva a helyet a használható infóktól :chuckle:
Sajnos tévedsz abban, hogy

Ha nem éldekel a politika és idegesít, van a lehetőséged, hogy ne foglalkozz vele, ne olvassd (se itt se máshol) és nem is válszaolj rá!

miért?? mert veled ellentétben ÉN még NEM szabadultam meg Mo-tól, és bármennyire szeretném nem tudom még semlegesíteni magam! Ezen dolgozom, h ez megvalósulhasson, de még nagyon az elején vagyok így bármilyen törvény amit hoznak, bármilyen váltás ami lesz az nagyon is kihat még rám és attól , hogy homokba dugom a fejem attól a seggem még kint van és nagy az esélyem rá, hogy seggbe ba...k!! Ezért sajna nem tehetem meg, h nem olvasok róla, nem tehetem meg, hogy figyelmen kívül hagyjam, próbálok ugyan nem felidegesedni rajta, de amikor az én "fa..om" van a csalánban ez kicsit nehéz... abban viszont maximálisan igazad van, hogy azt megtehetem, hogy nem szólok hozzá :lol: ... nem is akartam, csak tényleg annyit, h a topic címét Gergő nagyon jól eltalálta, aztán erre Prosperus viccesen reagált, amire én is viccel reagáltam...és ezzel elindult velem is a nagy SEMMI...mert ettől a helyzet ugyan az maradt, csak most jól megbeszéltük a semmit :woohoo: ...és akkor most emelj ki egy szót vagy egy mondatot és köss bele és aztán megint beszélgetünk majd az értelmetlen semmiről.... végül is nő vagyok, jól el tudok beszélgetni a semmiről :laugh: :laugh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner, kfz

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #29426 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta: ...és akkor most emelj ki egy szót vagy egy mondatot és köss bele és aztán megint beszélgetünk majd az értelmetlen semmiről.... végül is nő vagyok, jól el tudok beszélgetni a semmiről :laugh: :laugh:


Kár, hogy nem vagy még VIP...de ami késik....csak legyen kitartásod!

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29434 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Kfz beküldte:

Kár, hogy nem vagy még VIP...de ami késik....csak legyen kitartásod!

hátha megérem.. :chuckle: :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!