Értelmetlen politizálás

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29574 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta: Hát ezen besírtam, könnyesre röhögtem magam! Bár már megint cimkéket ragasztgatsz (a Gordon módszerben van erről szó ) (

Hát sajnos ismét nem értetted meg a lényeget! Itt a BRD-ben sem választópolgár nem vagyok, sem más olyan jogköröm nincs amivel én beleszólhatnék akármibe mert magyar állampolgár vagyok így az első és szokásos érv az esetleges zugolódáspmmal szemben, hogy kérem: "lehet haza menni, ön itt csak vendég, ha nem tetszik tessék összepkolni és elmenni haza". Ezért csakis passziv dolgokat tehetek! (Müller) Itt tehát jogaim nincsenek csak kötelességeim! (Adót, s mindent fizethetek, de beleszólni nem lehet!)
Emlékeztetlek egy hasonló passziv tiltakozásra, amikor a Shell egy olajfúrotornyot el akart a tengerbe sűlyeszteni! Itt a németek ebbe nem tudtak (volna) beleszólni, csak egy féle képpen. Nem tankoltak a shellnél! A német piacon 70%-al (hetven!!!) csökkent a shell forglama (pár napon belül) ami ugye ebben az országban levő gépkocsik mennyiségénél irgalmatlan, több milliárdos veszteséget jelentett a shellnek, igy a végül bevontatták és nem sűllyesztették el a fúrótornyot!
A magyar lakosság a magyar politikába Mo.-on azonban beleszólhat! Ha másképpen nem, akkor így! S egyébként a másik magyar probléma a minimálbér esete. Ott is a tömeg a hibás, mert elvállalja ennyiért a munkát! A munkavállaló azonban, ha nem menne el bagóért, akkor kénytelen lenne a munkaadó többet fizetni! Talán így érted, hogy miért van nekem most problémám a nácik kitüntetésével és azzal hogy ezt a magyar nép (otthon) eltűri!


Természetsen a Parlament felgyújtását képletesen kellett volna
értened, (ez sem ért oda) mert én élből az erőszak ellen vagyok!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29581 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Nézd Deco!
Én nem vagyok a feleséged, nem tudhatom, hogy mire gondolsz. Nekem ne célozgass, mond meg a tutit, hogy mit gondolsz! Ha én most nyilvánosan elismerem, hogy te vagy az okosabb akkor megteszed nekem, hogy nem vágod minden egyes kommentednél a pofámba, hogy idióta vagyok? Tudnám miért érzed ennek szükségét...ez valami hatalmi harc nálad?Te sem értesz engem mindig, csak én nem említem meg. Nem tudtam, hogy ez Vágó István műsora, ahol penge agyúnak kell lenni! Ha te a parlament felgyújtását képletesen értetted, akkor hajrá, itt a lehetőség, hogy elmond akkor mi a konkrétum amit alatta értesz! Amúgy értettem, hogy te No-ban nem szavazhatsz. Azért reagáltam így, mert épp azt ecsetelted:

Ha egy nép tátott szájal türi az ilyet, azok betegek! Ti mit tesztek?

hogy mekkora egy barom vagyok aki csak a száját tátja és várja, hogy megoldják a problémát...és ezután leírtad, h bár csepp a tengerben de milyen praktikusan is tiltakozol ha már nem választhatsz.
Nos ez a kontraszt volt ami engem nevetésre sarkallt! Ezért írtam le, hogy vedd tudomásul, igenis van aki tesz valamit ez ellen a kormány ellen, de ahogy Prosperus is mondja: erősebb kutya ba..k! És te mégis előszeretettel címkézel mindenkit, anélkül, h tudnád az előéletét, a munkásságát, a tetteit.
Ez a másik kedvenc mondatom:

Hát sajnos ismét nem értetted meg a lényeget!

Mármint a TE lényegedet! Mivel nekem más a lényeg, ezért nem biztos, hogy én a tiédet észreveszem...példa: nő beszélget nővel, egymás szemébe néznek...nő beszélget férfival, a nő a férfi száját, a férfi a nő mellét nézi....férfi beszélget férfival, mindkettő egy nő mellét nézi. :silly:
Szóval, mindenkinek MÁS a lényeg!! Ha azt akarod, h a TE lényegedet értsem, akkor azt mond és ne kritizálj! Elárulom nekem mi volt a lényeg a kommentedben...az, hogy felcímkéztél egy ostoba, tehetetlen embernek és olyanokat vágtál a fejemhez amit én jogtalannak tartottam!

A magyar lakosság a magyar politikába Mo.-on azonban beleszólhat! Ha másképpen nem, akkor így! S egyébként a másik magyar probléma a minimálbér esete. Ott is a tömeg a hibás, mert elvállalja ennyiért a munkát! A munkavállaló azonban, ha nem menne el bagóért, akkor kénytelen lenne a munkaadó többet fizetni! Talán így érted, hogy miért van nekem most problémám a nácik kitüntetésével és azzal hogy ezt a magyar nép (otthon) eltűri!

Szuper...ez már érv! Én is hasonlóan érzem, valóban ez az összefogás akár eredményre is vezethetne, én ezt annyival álmodom tovább, hogy megérdemelnék a politikusaink, hogy az összes értékes ember elhagyja az országot, és csak a szenny és csürhe maradjon...na, kormányozzák azokat! :laugh: :laugh:
Azonban azt látom a terv gyenge pontjának, hogy kivitelezhetetlen de amúgy egy szuper ötlet! :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29583 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

...hát értitek...ezek a dolgok ennyire egyszerűek!...hogy-hogy nem látjátok?...nem értem..... :clap: :clap: :clap: :chuckle:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29586 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

kfz írta: ...hát értitek...ezek a dolgok ennyire egyszerűek!...hogy-hogy nem látjátok?...nem értem..... :clap: :clap: :clap: :chuckle:


Ezt nem neked céloztam Heditta.....bár úgy jön le a sorba állítás miatt.
Gondolom világos, hogy kit illet ;)

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29587 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

Heditta írta:

Hát sajnos ismét nem értetted meg a lényeget!

Mármint a TE lényegedet! Mivel nekem más a lényeg,

Ez engem viszont elszomorít! Felhivom kedves figyelmedet, hogy a téma: kezdettől fogva, hogy a magyar lakosságának nem kellene türnie azt, hogy a kormány kitüntessen náci zenészeket! Ha ez neked nem lényeg, akkor itt én lezárom a részemről, ezt a beszélgetést! Igyekezz azt megoldani ami neked lényeg, de remélem, hogy ez nem csak az "én lényegem" volt! Kösz a bészélgetést!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29589 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Értelmetlen politizálás

DECOTEXT írta:

Heditta írta:

Hát sajnos ismét nem értetted meg a lényeget!

Mármint a TE lényegedet! Mivel nekem más a lényeg,

Ez engem viszont elszomorít! Felhivom kedves figyelmedet, hogy a téma: kezdettől fogva, hogy a magyar lakosságának nem kellene türnie azt, hogy a kormány kitüntessen náci zenészeket! Ha ez neked nem lényeg, akkor itt én lezárom a részemről, ezt a beszélgetést! Igyekezz azt megoldani ami neked lényeg, de remélem, hogy ez nem csak az "én lényegem" volt! Kösz a bészélgetést!

Visszakérte vagy mit csinált :laugh: lépjünk tovább! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!